Bayram İhtiyaçlarını Karşılamak İçin ING'den Büyük Jest! Sadece O Kişilere Faizsiz Kredi Verilecek!

ING Bank’tan bayramda nakde sıkışanlara özel en uygun ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. Yüzde 1,59’dan başlayan avantajlı faiz oranlarının dışında yüzde 0 faiz fırsatı da devam ediyor…

Bayram İhtiyaçlarını Karşılamak İçin ING'den Büyük Jest! Sadece O Kişilere Faizsiz Kredi Verilecek!

İhtiyaç kredilerinde adeta devrim yaratan ING Bank, vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları için en uygun finansman seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Farklı birçok kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçların anında karşılanmasına yönelik, ING Bank müşterilerine özel yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile kredi sunuluyor. Üstelik ING Bank’ın bazı müşterilerine özel nakit iade fırsatı ile tamamen faizsiz kredi fırsatı sunuluyor.

ING’de Yüzde 0 Faiz Fırsatı Devam Ediyor!

ING’de kredilerini avantajlı faiz oranları ile kullanmak isteyenlere her zaman cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Özellikle bayram ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere özel, Turuncu Ekstra programı kapsamında yer alan tüm ING’lilere, aldıkları nakit iade ile ihtiyaç kredisinde ekstra kazançlar sunuluyor.

Aylık harcamalarının 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Kart ile yaparak, ihtiyaç kredisi faizi ne olursa olsun, 5.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında faizsiniz alacağınız nakit iade ile yüzde 0 oluyor. 5 bin lira ve üzeri kredi kullanımında ise avantajlı faiz oranlarının uygulanması sağlanıyor.

3 Ay Ertelemeli Seçenekleri Sunuluyor!

İNG-Bank-bayram-alışverişlerine-150-TL-bonus-kampanyası-başlattı

ING Bank müşterileri için yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile 36 aya kadar vade imkanına sahip kredi avantajları devam ediyor. Üstelik bayramda da ihtiyaçlarını ertelemeleri için ING’liler için 3 aya kadar erteleme avantajlarına sahip kredi seçenekleri sunuluyor. 3 ay erteleme fırsatı 5 bin TL ile 50 bin TL arasında olan kredi seçenekleri için uygulanmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank’tan bayramda da nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere cazip teklifler sunuluyor. İhtiyaç kredisi hesaplama ekranına göre ING Bank üzerinden yapılan en popüler seçimler arasında 20.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplaması yer alıyor. 36 ay vade ile 20.000 TL kredi talep edeceklere aylık 850 TL taksit oranları ile hesaplama yapılmıştır. Size özel oranlar ve faizsiz kredi fırsatı ile ING’den hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

SONRAKİ HABER