Bayram Öncesi Emekliye 5 Bin TL Ödeme Var! Halkbank'tan Maaş Alan Emekliler Yararlanacak!

Emekliye maaşını Halkbank’tan alanlara 5.000 TL’ye kadar anında mini kerdi desteği veriliyor! Başvurusunu hemen yapan bayram öncesi nakit desteği alabilecek! İşte detaylar…

Finans 25.04.2022 - 09:59 25.04.2022 - 10:03 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankasından cazip kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Özellikle son günlerde birçok yönden maddi zorluk yaşayan emekliler için bayram üstü en iyi nakit çözüm önerisi geldi. Halkbank’ın emekli maaş müşterileri için sağladığı kredi kapsamında 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için emeklilerin anında başvuru yapmaları sağlanacak. Kolay başvuru adımlarını izleyerek tüm emeklilerin cebinin rahatlatılması hedefleniyor.

36 Aya Kadar Vade İmkânından Yararlanın!

 Halkbank’tan emeklinin cebini rahatlatacak cazip kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. 5.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için 36 aya varan vade imakanı ve rahat ödeme koşulları ile emekliye destek sağlanacak. Özellikle Ramazan Bayramı öncesinde nakde sıkışan birçok emeklinin bu fırsattan yararlanarak ihtiyaçlarına çözüm bulması sağlanacak. 36 ay vade seçeneklerine ek olarak aylık eşit, artan, azalan, 3 ay da bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak tüm emekliler krediden yararlanabiliyor.

Aylık 192 TL Taksitle Emekliye İhtiyaç Kredisi!

halkbank-8

Ayda sadece 192.90 TL taksit ödeyerek anında ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabilirsiniz. Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya almayı taahhüt eden tüm SGK emeklilerinin kredi başvurularını yapmaları mümkündür. Bütçenize uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak Halkbank tarafından verilen avantajlı kredi fırsatını anında değerlendirebilirsiniz. Üstelik kredi kapsamında sadece 26,25 TL tahsis ücreti belirlenmiştir. Yüzde 1,58’den başlayan faiz oranları, 36 ay vade seçenekleri ve uygun geri ödeme seçenekleri ile krediniz Halkbank’ta hazır!

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Maaşını Halkbank’tan alan veya emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt edenler Emekli Mini Kredi kapsamında anında 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi kullanabilecekler. Başvuru işlemleri ise ister Halkbank Mobil Şube üzerinden ister Halkbank İnternet Şubesi üzerinden dijital kanallar kullanılarak yapılabilecek. Öte yandan kredi şartlarını sağlayan vatandaşların en yakın Halkbank şubelerini ziyaret ederek de anında ihtiyaç kredisi fırsatlarından avantajlı oranlarla yararlanabilirler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@