Bayram öncesi nakit arayanlara ucuz kredi dağıtılıyor! İşte bankaların bayram kredisi kampanyaları

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara hücum etmeye başladı. Kamu ve özel bankaların kredilerinin detayları haberimizde....

Finans 25.04.2022 - 17:27 25.04.2022 - 17:29 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı öncesinde kredi çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankalardan ihtiyaç kredisi çekerek bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Düşük faiz oranı ve geri ödeme planıyla ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok kamu ve özel banka ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurdu.

Diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredilerinde de faiz oranları bankadan bankaya değişiklik gösteriyor. Ayrıca kredi çekmek isteyen kişinin kredi notu ve alınan kredi vadesine göre ödeme rakamlarında değişiklikler yapılıyor. Bankaların açıkladığı faiz oranlarına göre ihtiyaç kredilerine başvurular bayram öncesi dönemde hız kazandı.

En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

kreid

Enpara ihtiyaç kredisi 120 bin TL’ye kadar kredi başvurularında yüzde 1.63 faiz oranıyla sunuluyor. 36 ay vadeli bu kredi için internet üzerinden tek tıkla başvuru yapılabiliyor. Türkiye’nin popüler özel bankalarından biri olan Denizbank ihtiyaç kredisinde 100 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli yüzde 1.49 faiz oranlı kredi kampanyasına büyük ilgi gösteriliyor. Ramazan Bayramı öncesi acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar, düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip ediyor.

Ramazan Bayramı Öncesinde Kredi Kampanyaları

Bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesi bulunan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisinde 500 bin TL’ye kadar yüzde 2.29 faiz oranlı kredisini 36 ay vade seçenekleri ile sunuyor. Düşük maliyetlerle borçlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler N kolay ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli 50 bin TL nakdi yüzde 2.18 faiz oranıyla çekebiliyor.

Kredi müşterilerinin ilk tercihi ING ise ihtiyaç kredisinde 500 bin TL’yi yüzde 1.54 faiz oranından başlayan cazip seçeneklerle sunuyor. CEPTETEB ihtiyaç kredisinde yüzde 1.65 faiz oranıyla 36 ay vadeli kampanyalar devam ediyor. İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekmek için yüzde 1.90 faiz oranıyla 100 bin TL kredi başvurusu yapılabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@