Bayram Öncesi Ödemeler Başladı! Kimliği ile Gelip Başvurana Halkbank'tan 10 Bin Lira Ödeme Yapılacak!

Bayram öncesinde nakde sıkışanların yardımına Halkbank koşuyor. Bireysel tüm ihtiyaçları için Halkbank’tan anında 10.000 TL kredi fırsatı sunulacak! İşte ayrıntılar…

Finans 20.04.2022 - 16:57 20.04.2022 - 16:58 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı için geri sayım devam ederken vatandaşların bayram için masrafları da artmaya devam ediyor. Hem bayram alışverişlerinde hem de genel bireysel diğer tüm ihtiyaçlarında kullanabilecekleri cazip krediler duyurulmaya başladı. Türkiye’nin lider kamu bankalarından Halkbank, bayram öncesinde kimliği ile dijital kanallar üzerinden başvuranlara anında 10.000 TL ödeme yapmaya hazırlanıyor.

Halkbank’tan 10.000 TL Kredinizi Hemen Alın!

halkbank-8

Vatandaşların bireysel ihtiyaçları için 10.000 TL’ye kadar 36 ay vade imkanı ile kredi verilmeye devam ediyor. 1.000 TL ile 10.000 TL arasında tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların Halkbank kredisinden kolayca yararlanması mümkündür. Hızlı Kredi kapsamında dijital kanalları kullanarak anında başvuru işlemlerinin yapılması ve nakit sıkıntıları için nakit kredi avantajlarından yararlanılması mümkündür.

395 TL Taksitle 10 Bin Lira Krediniz Hazır!

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası ile özelikle nakde sıkışan vatandaşlar için en kolay finansman çözümlerini sunuyor. Uygun ihtiyaç kredileri arasında ilk sırada yerini alan ihtiyaç kredisi kapsamında aylık düşük taksitler ödenerek de kredi kapatma işlemleri yapılmaktadır. 10.000 TL kredi için 36 ay vadede yüzde 1,71 faiz oranları ile aylık sadece 395,61 TL taksit oranı belirlenmiştir. 52,50 TL tahsis ücreti ödeyerek kredi geri ödemelerinizi en uygun taksit oranları ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

Halkbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artan nakit ihtiyaçlarını en uygun ihtiyaç kredisi ile kolayca gidermek isteyen vatandaşlara Halkbank’tan en cazip oranlarla kredi imkanı sunuluyor. Halkbank Hızlı Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil bankacılı ve Web Sitesi üzerinden kredi başvurularını da en hızlı şekilde yapmaları mümkündür.

Bayram öncesinde ihtiyaçlarına göre bin liradan 10 bin liraya kadar tüm ihtiyaçları için vatandaşların dijital kanallar üzerinden hızlı kredi başvurularını dakikalar içinde yapmaları mümkündür. Aylık düşük taksit ödeyerek kredi fırsatından yararlanabilir ve nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@