Bayram Şekeri Tadında Kredi Kampanyası! Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi İle 125 Bin TL Dağıtıyor

Vakıfbank kredi musluğunu sonuna kadar açtı, vatandaşa ucuz bayram kredisi müjdesi verdi! Vakıfbank bayram kredisi 2022 kampanyası ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor!

Finans 27.04.2022 - 09:40 27.04.2022 - 09:43 Gülcan Özer

Ceplere bayram ettirecek, vatandaşa çifte bayram yaşatacak ihtiyaç kredisi kampanyasını Vakıfbank açıkladı. Her sene düzenlenerek geleneksel bir hale gelen Vakıfbank bayram kredisi kampanyası ile bu sene yine en uygun kredi veren banka unvanını Vakıfbank ele geçirdi.

Düzenlenen kampanya kapsamında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı bayram kredisi kampanyasına özel olarak yüzde 1,55 olarak belirlenirken ihtiyaç kredisi üst limiti ise 125 bin TL olarak belirlendi. BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeniyle 50 bin liraya kadar olan kredi paketi taleplerinde kredi vadesi 36 ay olarak uygulanırken 50 bin lirayı aşan kredi taleplerinden 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriliyor. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ 2022! RAMAZAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankaları arasına adını yazdırmayı başaran Vakıfbank devlet bankası olmasının sağladığı avantaj ile en uygun kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda bulunuyor. Konut kredisi ve ihtiyaç kredisi paketinde diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası ile birincilik sırasını paylaşan Vakıfbank ucuz kredi paketleri lie vatandaşın kara gün dostu olmaya devam ediyor. 

vakıfbank bayram kredisi kampanyası-1

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 40 BİN TL AYLIK KAÇ LİRA TAKSİTLE GERİ ÖDENİR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere farklı kampanyalar ile çok sayıda seçenek sunan Vakıfbank bayram kredisi paketinde faiz oranını yüzde 1,55 olarak uyguluyor. Düzenlenen kampanyada yüzde 1,55 oranı başlangıç seviyesi olarak uygulanırken faiz oranı kişinin kredi notu ortalaması ve Vakıfbank maaş müşterisi olması gibi kriterlere göre belirleniyor. 

vakıf bayram kredisi

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 40 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri ise bin 534,25 TL olarak gerçekleşecek. Kampanyadan yararlanan kişiler isterlerse kredi ödemesinin ilk taksit tutarını 3 aya kadar öteleyebilecek. 

VAKIFBANK BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Vakıfbank SMS ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine cep telefonundan da başvuru yapma imkanı tanıyor. Vakıfbank şubeleri, internet sitesi yanı sıra aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi ve aylık gelir bilgisi yazılarak oluşturulan mesajın 5724 numarasına gönderilmesi yeterlidir. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@