Bayram Sonrası Nakite Sıkışanlara 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'ta!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara Vakıfbank'tan çok cazip imkanlarla finansal destek veriliyor. İşte Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının avantajları...

FİNANS 22.07.2021 - 15:22 25.07.2021 - 11:25 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomikl koşullar vatandaşların ciddi sıkıntılar içerisinde kalmasına neden oluyor. Pandemi etkisiyle meydana gelen gelişmeler çok sayıda vatandaşın ek finansman desteğine ihtiyaç duymasını zorunluluk haline getirdi. 

Geçimlerini sağlamakta zorlanan, borçlarını çeviremeyen vatandaşlar ihtiyaçları olan ek nakit desteğpini belirli maliyetler karşılığında bankalardan alabiliyorlar. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlara bazı bankalar özel avantajlar sunabiliyorlar.

Bankalar tarafından vatandaşlara sunulan ihtiyaç kredisi avantajlarının en fazla olduğu bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank müşterilkeri zor durumda kaldıkları için çekecekleri ihtiyaç kredileri için ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorlar. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bu kredi kampanyasının şartlarını merak ediyorlar. Öncelikle ihtiyaç kredilerinin azami vade süresi 36 ay oluyor. Bu azami vade süresi BDDK tarafından belirlendiği için her banka bu kurala uymak zorunda kalıyor. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliklerinden birisi bankanın müşterilerine sağladığı ödeme kolaylığı oluyor. Bütçelerine göre kredi geri ödeme planlaması yapabilen müşteriler kendilerine en uygun gelecek ödeme planını seçme konusunda serbest bırakılıyorlar. 

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini Vakıfbank'tan yana kullanan müşteriler çektikleri kredinin geri ödemesini standart bir şekilde aylık eşit taksitlerle yapabildikleri gibi 3 ayda bir eşit taksitli şeklinde de gerçekleştirebiliyorlar. Bu konuda karar tamamen müşteriye bırakılıyor. 

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredi kullanımında olası bir kötü durum karşısında olumsuzluklar yaşanmaması amacıyla hayat sigortası yaptırıyorlar. Bu hayat sigortası ile hem kredi kullanan müşteri hem de banka kendisini güvence altına alıyor.

Hayat sigortası yaptırıp kredi kullanan kişi vefat ederse onun mirasçıları bu kredi borcunu ödemek zorunda kalmıyorlar. Böyle bir durumda banka yarım kalan kredi borcunu sigorta şirketinden tahsil edebiliyor. 

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 

vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası

36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler Vakıfbank'a bu kredi karşılığında her ay 386 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Ödemeleri tamamlayan müşteriler vade sonunda toplamda ise 13.915 TL ödeme yapmış oluyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@