Bayrama Özel Nakit Desteğini Şimdi Alın Bayramdan 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın! Akbank Bayram Kredisini Duyurdu!

Akbank’tan bayram ihtiyaçları için vatandaşlara en uygun kredi fırsatı sunuluyor. Bayramda ihtiyaçlarınızı değil, taksitlerinizi erteleyin…

Finans 28.04.2022 - 11:51 28.04.2022 - 11:53 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı’na artık sayılı günler kala vatandaşlar son hazırlıklarını yapmaya başladılar. 2022 yılında ciddi şekilde artan hayat pahalılığı nedeniyle nakde sıkışan birçok kişinin banka kredilerini kullanmaları ise dikkat çekiyor. Bankalar ise bayram öncesinde en uygun kredi seçeneklerini duyurmaya başladı. Akbank’tan bayrama özel ihtiyaç kredisini şimdi alanlar ise ödemelerini erteleyerek rahat rahat kredi borçlarını da kapatabilecekler.

Akbank’tan 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

Bayram öncesi ve bayramda masrafları artacak birçok kişi için nakit desteği Akbank’tan geldi. Bayram ihtiyaçlarının tümü için özel faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri Akbank tarafından avantajlı kredi fırsatları sunulacak. Hızlı kredi başvuru yaparak anında ihtiyaç kredisi desteğinden de yararlanılabilmektedir. Kredi borçlarını 90 güne kadar erteleyerek, hem bayramda nakit sıkıntısı çekmeyecek hem de ödemelere 3 ay sonra başlayarak borçlarınızı daha rahat bir döneme aktarabileceksiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank'a-borcu-olanlar-kötü-haber!-Tahsil-edilemeyen-alacaklar-varlık-yönetim-şirketlerine-sattı

Akbank’ın bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için dijital kanallar üzerinden anında işlem yapılması mümkündür. İster Akbank Mobil veya İnternet’e girerek isterseniz de 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Kredi onayı almanı halinde belgesiz ve imzasız olarak Direkt Kredi kullanabilir veya gerekli şartları sağlamayanların ilgili belgeler ile şubeden işlem yapmaları mümkündür.

Akbank Bayram Kredisi Kampanya Koşulları

Akbank Bayram Kredisi kapsamında belirlenen faiz oranları ve vade seçenekleri müşteri skoru ve diğer nedenlere bağlı olarak müşteri özelinde değişmektedir. Akbank şubeleri, Akbank Mobil, Akbank İnternet veya Akbank Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kredilere uygulanan faiz oranları değişiklik gösterecektir. 50.000 TL ve üzeri ihtiyaç kredilerinde 24 ay, 50.000 TL ve altında ihtiyaç kredilerinde ise 36 aya varan vadeler uygulanmaktadır. İlk ödeme en fazla 92 güne kadar ertelenebilmektedir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak ertelem faizinin tamamı tahsil edilmektedir. Normal taksit ödemeleri ise bir sonraki aydan itibaren başlamaktadır.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@