Bayramda Faizsiz Kredisi Fırsatı Duyuruldu! Türkiye Finans'tan Nakde Sıkışanlara Bayram Ettiren Ertelemeli Kredi!

Nakit ihtiyacı çekenlere faizsiz olarak sunduğu bankacılık ürün ve hizmetleri ile destek olan Türkiye Finans, 3 ay erteleme imkânına sahip faizsiz ihtiyaç kredisini duyurdu! İşte ayrıntılar…

Finans 28.04.2022 - 17:07 28.04.2022 - 17:09 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren köklü bankalardan Türkiye Finans Katılım Bankası, 3 ay erteleme imkanı ile Bayram Ettiren İhtiyaç Kredisi kampanyasını duyurdu. Özellikle son dönemde vatandaşların nakit ihtiyaçlarının artmasına bağlı olarak yaşadıkları sıkıntıların çözümünde uygun oranlarla kredi sağlayan bankaların tercih edilmesi dikkat çekiyor. Türkiye Finans ise nakde sıkışanlara en cazip oranlarla faizsiz bankacılık ilkeleri kapsamında destek sağlamaya hazırlanıyor.

Türkiye Finans Ramazan Bayramı Kampanyası!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Ramazan Bayramı’na sadece günler kala avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Özellikle faiz hassasiyeti olan vatandaşların katılım bankacılığı ilkeleri ile güvenle kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi kapsamında, en uygun kâr oraları ile kredi verilmektedir. Esnek ödeme koşulları ve kredi erteleme seçenekleri sayesinde vatandaşların bayramda nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

İlk 3 Ay Taksit Ödeme Derdi Yok!

Faizsiz-Bankadan-Emeklilere-Ödeme!-Türkiye-Finans,-Emekli-Müşterilerine-750-TL'ye-Kadar-İadesiz-Ödenecek

Türkiye Finans Ramazan Bayramı kampanyası kapsamında ilk 3 ay boyunca kredi geri ödemelerini ertelemektedir. Üstelik 36 aya varan vade imkanı ile vatandaşların yaşadıkları tüm nakit ihtiyaçları için Türkiye Finans’ın avantajlı kredi kampanyasına başvurmaları mümkündür. Ayrıca Türkiye Finans kartları ile vatandaşların yapacakları alışverişlerde 150 TL bonus kazandıran destek de sağlanmaktadır.

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Kampanyası!

Türkiye Finans Ramazan Bayramı kapsamında avantajlı seçenekler sunuyor. Yüzde 1,79’dan başlayan kâr oranları ile faizsiz ve 3 aya kadar ertelemeli, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Ayrıca gıda ve market alışverişlerinde Happy Bonus Kart ve Ala Kart ile yapılacak 200 TL ve üzer her ikinci harcamada 30 TL, toplamda ise 150 TL bonus kazanma şansı sunulmaktadır. 20 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında krediye ihtiyaç duyan müşterilerin başvurularını hızlı bir şekilde yaparak anında bayram öncesinde nakit ihtiyaçları için en avantajlı kredi seçeneklerinden uygun kâr oranları üzerinden faizsiz bir şekilde yararlanmaları mümkündür.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@