Bayramda marketler açık mı A101, BİM, ŞOK, Migros? Birinci gün 2-3-4 Mayıs marketler kaçta kapanıyor?

Bayramda marketler açık mı kapalı mı A101, BİM, ŞOK, Migros kaça kadar açık merak ediliyor. İşte 2-3-4 Mayıs marketlerin çalışma saatleri.

Gündem 01.05.2022 - 00:44 01.05.2022 - 00:44 Büşra Uluşen

Ramazan bayramı öncesinde merak edilen temel konulardan biri marketlerin açık olup olmadığı oldu. Bayramda temel ihtiyaçları için markete gidecek olan kişiler bayramın birinci günü market açık mı, kaça kadar açık araştırmaya başladı. 

Türkiye genelinde 2-3-4 Mayıs tarihlerinin resmi tatil olması sebebiyle kamu kurum ve kuruluşları, okullar ve birçok işyeri kapalı olacak. Ancak her gün açık olan marketlerin hizmet verip vermeyeceği konusu kafalarda soru işareti yaratıyor. 

Bayramda marketler açık mı A101, BİM, ŞOK, Migros?

Ramazan ayı tutulacak son oruç ile birlikte biterken tüm Türkiye'yi bayram heyecanı sardı. 2 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Ramazan bayramı başlayacak. Birçok kişi A101, BİM, ŞOK ve Migros gibi zincir marketlerin bayramda çalışma saatlerini merak ediyor. 

A101 bayram çalışma saatleri

A101 market bayramın ilk günü olan 2 Mayıs Pazartesi günü kapalı olacak. 3 Mayıs Salı günü ve 4 Mayıs Çarşamba günü 09.00 - 21.30 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek. 

BİM bayram çalışma saatleri

BİM marketin bayramın ilk günü kapalı olacağı düşünülüyor. 3 Mayıs ve 4 Mayıs tarihlerinde ise normal çalışma saatlerine göre devam edecek. 

ŞOK bayram çalışma saatleri

ŞOK marketlerin de A101 ve BİM'de olduğu gibi bayramın ilk günü kapalı olması bekleniyor. Bayramın ikinci ve üçüncü günü ise 09.00 - 21.30 saatleri arasında hizmet vermeyi sürdürecek. 

Migros bayram çalışma saatleri

En büyük zincir marketlerden biri olan Migros'un bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde normal çalışma saatlerinde hizmet vermesi bekleniyor. 

Marketlerin çalışma saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@