Bayramda Nakit İhtiyacı Olana Faizsiz Taksitli Anında 5 Bin TL Ödeme Yapılacak! Yapı Kredi'den Dev Fırsat!

Bayram öncesinde nakit sıkıntısı çekenlerde faizsiz taksitli 5.000 TL’ye varan nakit avans fırsatı duyuruldu! Yapı Kredi’den hemen başvurunuzu yapın!

Finans 23.04.2022 - 09:35 23.04.2022 - 09:36 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala Yapı Kredi Bankası tarafından vatandaşların nakit ihtiyaçlarına yönelik cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde vatandaşların artan birçok masrafı nedeniyle yaşanan nakit sıkıntısının giderilmesi için Yapı Kredi Bankası tarafından yeni müşterilere özel tam 5.000 TL’ye kadar anında ödeme gerçekleştirilecek. Üstelik faiz derdi olmadan geri ödeme işlemleri da ufak taksitler halinde yapılabilecek.

Yapı Kredi’den Anında Faizsiz 5.000 TL Nakit!

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi Mobil’den banka müşterisi olanlara özel 5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans ödemesi gerçekleştirilecek. Üstelik kredi süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan vatandaşların doğrudan nakit avans özellikleri ile kolayca kullanabilecekleri destek sayesinde birçok ihtiyaçlarını bayram öncesinde çözmeleri sağlanacak. Dijital kanallar üzerinden kampanyaya katılım sağlayacak vatandaşların cebinin rahatlatılması hedefleniyor.

30 Nisan Son Başvuru Tarihi!

Yapı Kredi Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanmak isteyenler için 30 Nisan son başvuru tarihi olarak belirlenmiştir. 23 Mart – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil üzerinden başvurularını tamamlayan ve uzakta müşteri olma sürecini tamamlayarak onay alan tüm vatandaşların 5.000 TL’ye kadar olan nakit desteğinden yararlanması ve geri ödemelerini uygun vade süresince taksitler halinde gerçekleştirmeleri sağlanıyor.

Faizsiz 5 Bin Lira Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirdikten sonra tüm vatandaşların 30 Nisan 2022 tarihine kadar, ‘’Yapı Kredi Müşterisi Ol’’ adımlarını izleyerek süreci tamamlamaları gerekmektedir. Banka müşterisi olduktan sonra 15 gün içinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerin kart onayı aldıktan sonra kampanyadan yararlanması mümkündür.

5 – 12 ay vade seçeneklerine sahip 5.000 TL’ye kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans kapsamında, kredi kartı onayını alan vatandaşların 7 gün içinde tanımlanmaları yapılacak. Kampanyaya katılım onayı sonrasında 31 Mayıs’a kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacaktır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@