Bayramda Sıfırı Tüketenlere Cepleri Dolduracak İhtiyaç Kredisi! 3 Ay Tek Kuruş Ödemeden Anında Nakit Para

9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca harcamalar arttı, bütçeler şaştı. Bankalar bayram sonrası sıfırı tüketenlere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor.

Finans 29.07.2021 - 11:50 29.07.2021 - 12:03 Gülcan Özer

Uzun bir aradan sonra ilk kez kısıtlamasız olarak geçen Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeni ile harcamalar büyük oranda artmıştı. Pek çok kişi 9 günü tatil fırsatına çevirirken yapılan harcamaların artması ile bütçe hesapları da şaştı. 

Açıklanan verilere göre bayram tatilinde özellikle de kredi kartı ile yapılan alışveriş tutarlarında rekor harcamalar yapıldığı görülürken tatilde yapılan plansız harcamalar tatil dönüşü ödenemeyen faturalar ve kredi kartı ekstreleri olarak kendisini gösterdi. Pek çok kişi tatil dönüşü ödeme krizi ile karşı karşıya kaldı.

BAYRAMDA HARCAMANIN DOZUNU KAÇIRANLARA TEB'DEN 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ! 

Bayram tatilinde harcamaları artan ve ödemelerini yapmakta zorlanan kişilere TEB'den ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. Bayram tatili dönüşü plansız yapılan harcamalar aylık ödemelerin yapılması konusunda sorun yaratırken pek çok kişi çareyi kredi paketlerinde aramaya başladı. 

Bankaların arasındaki rekabet her geçen gün biraz daha artarken, talepten en yüksek payı almaya çalışan bankaların aralarında oluşan rekabet vatandaşa yaradı. Bankalar faiz oranları için küçük çaplı indirimler yaparken kendi kampanyalarını öne çıkarmak için 3 ay erteleme fırsatı tanıdı. Bu bankalardan biri de TEB olarak öne çıktı. 

teb 3 ay ertelemeli kredi

KREDİNİ ŞİMDİ AL ÖDEMESİNE KASIM AYINDA BAŞLA! 

Teb tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketinde 3 ay erteleme imkanı da sunuldu. Bu kapsamda kredi onayını Ağustos ayında alan bir kişi kredi taksit ödemesine Kasım ayında başlayacak. Yani ertelmeme hakkı sayesinde ilk 3 ay cebinden 5 kuruş para çıkmadan kredi kullanma imkanı elde edecek. 

Kredi erteleme kampanyaları özellikle de nakit para sıkışıklığı yaşayan kişilere son derece cazip geliyor. Kredi çekerek nakit para ihtiyaçlarını hemen karşılayan kişiler ilk taksit ödemesine ise 3 ay sonra başlayarak büyük bir ekonomik rahatlama yaşıyorlar. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı kampanya kapsamında 1,59 olarak uygulanırken kişinin kredi notuna göre kredi faiz oranı hesaplaması yapılıyor. 

Yüzde 1,59 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan bir kişinin aylık kredi taksit ödemesi ise 386,56 lira olarak gerçekleşecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@