Bayramdan Önce Vakıfbank ATM'lerinden Anında 4.000 TL Nakit Desteği Alınabilecek! Vakıfbank'tan Sevindiren Nakit Avans!

Nakde ihtiyacı olanların her an Vakıfbank Worldcard avantajlarından yararlanmaları sağlanıyor. Nakit Avans fırsatı ile bayram öncesi nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın!

Finans 30.04.2022 - 16:43 30.04.2022 - 16:46 Duygu Dilan Duman

Vakıfbank ATM’leri önünde kuyruk oluşturacak cazip nakit avans fırsatları sunulmaya devam ediyor. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin yararlanabildiği uygulama kapsamında nakit ihtiyaçlarını bayram öncesinde çözüme kavuşturmak isteyenlere ATM’lerden 4.000 TL’ye kadar günlük çekim fırsatları sunuluyor. Üstelik avantajlı faiz oranları ve uygun vade fırsatları ile nakit avansın geri ödemeleri de bütçelerine göre avantajlı hale geliyor.

Vakıfbank Nakit Avans Fırsatları Devam Ediyor!

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası olarak faaliyet gösteren Vakıfbank, nakde ihtiyaç duydukları her an müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. ATM’lerden veya diğer farklı kanallar üzerinden yapılacak başvurular ile vatandaşların acil nakit sorunlarına hızlı çözümler bulması sağlanıyor. Vakıfbank Worldcard ile vatandaşların kullanılabilir limitleri kapsamında herhangi bir kredi süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan nakit avans desteğinden yararlanması sağlanıyor.

ATM’den Günlük 4 Bin Lira Nakit Çekim İmkânı!

vakifbank-kredi-kampanyasi

Nakde ihtiyaç duyanların 4.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını gün içinde kolayca karşılamaları için Vakıfbank ATM’lerine giderek 7 gün 24 saat işlem yapmaları sağlanıyor. Bireysel Kredi Kartı ile ATM’lerden günlük çekim limiti 4.000 TL olarak belirlenmiştir. BusinessCard ve TarımKart için ATM’lerden nakit çekim limiti ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Yüzde 1,80 faiz oranları ile uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların ihtiyacı kadar nakit desteğinden anında yararlanması sağlanıyor.

İlgili işlem kanalları üzerinden yapılacak nakit çekim için aylık kredi faizine ek olarak işlem başına yüzde 1 komisyon ve yurt için diğer banka ATM’lerinden kredi kartı ile nakit çekim işlemleri için aylık nakdi faiz oranına ek olarak yüzde 1 nakit çekim ücreti de alınmaktadır.

Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nakit avans başvurusunu Vakıfbank Worldcard sahiplerinin birçok farklı kanal üzerinden yapmaları sağlanmaktadır. Vakıfbank ATM’lerinden, müşteri iletişim merkezi veya mobil ya da internet şubelerinden Vakıfbank Nakit Avans başvurusu yapılması mümkündür.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@