Bebeğini Diri Diri Gömmüştü! O Annenin İfadesi Ortaya Çıktı

Adıyaman'da liseli öğrenciler tarafından son anda fark edilerek toprağa canlı canlı gömülen bebeğin annesinin ilk ifadesi ortaya çıktı.

Gündem 27.09.2021 - 16:51 27.09.2021 - 16:53 Gülcan Özer

Adıyaman'da canlı canlı toprağa gömülen ve liseli öğrenciler tarafından son anda fark edilerek kurtarılan bebeğin annesinin ilk ifadesi ortaya çıktı. Bebeği canlı canlı toprağa gömdükten sonra olay yerinden uzaklaşan annenin ve anneannenin ifadeleri kan dondurdu. 

CANİ ANNENİN İFADESİ KAN DONDURDU! 

Adıyaman Eski Belediye Mezarlığında yaşanan olay tüm Türkiye'yi sallamıştı. Liseli öğrencilerin mezar ziyaretinde yaşanan olayda tesadüfen toprağa gömülü olarak bulunan bebek kurtarılmıştı. Yaşanan olay tüm Türkiye'de büyük yankı uyandırmış ve tepki çekmişti. 

Yapılan araştırmada bebeğin annesinin 17 yaşında olduğu Gülçin E. olduğu tespit edilmişti. Gülçin E. ile annesi Ülkü E. göz altına alınmıştı. Gözaltına alınan annenin ilk ifadesi ortaya çıktı. Bebeğin annesinin vermiş olduğu ifadesinde hamile olduğunu hamileliğinin 7. ayında öğrendiğini, bebeği öldürmek için değil birilerinin bulması için mezarlığa bıraktıklarını söylediği öğrenildi. 

Bebeğin anneannesi de kızının hamile olduğundan habersiz olduğunu iddia ederek 22 Eylül tarihinde bir başkasının ismi ile kızını hastaneye götürdüğünü, burada doğum yaptığını, 24 Eylül Cuma günü doğum yapan kızı e kız bebek ile hastaneden ayrıldıklarını söyledi. Kızının 17 yaşından küçük olması ve nikahsız bir beraberlikten hamile kalması nedeni ile bebeği yurda bırakamadıklarını, bu nedenle mezarlığa terk ettiklerini söylediği öğrenildi. 

Bebeği öğrenmeleri durumunda babası ve ağabeylerinin kendisini öldürmelerinden korktuğu için böyle bir hareket yaptıklarını belirten Gülçin E. bu nedenle bebeğini mezarlığa bırakmak zorunda kaldığını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@