Bedava Para Saçacaklar! Garanti Bankası Bonus, Yapı Kredi World, Akbank Axess Kredi Kartı Ramazan Ayı Kampanyaları

Ramazan ayı kredi kartı kampanyaları başladı. Kredi kartı ile alışveriş yapanlara bankalar bedava chip ve bonus para dağıtacaklar. Kredi kartı Ramazan ayı kampanyaları detayları haberimizde!

Finans 01.04.2022 - 14:05 01.04.2022 - 14:12 Gülcan Özer

Bankaların kredi kartı kampanyaları ile Ramazan ayında sofralara hediye para yağmuru başladı. Ramazan ayının gelmesi ile beraber vatandaşların market harcamaları artarken bankalar ödeme yaparken kendi kredi kartını tercih eden müşterilerine cazip seçenekler sunuyor. Düzenlenen kampanyalar kapsamında 300 liraya kadar para puan kazanılmasına olanak sağlanırken bu puanlar alışverişlerde indirim olarak yansıyor. 

Ramazan ayında alışveriş yapmadan bankaların kampanyalarını takip etmek bu nedenle büyük bir önem taşıyor. Alışveriş yapmadan önce kampanyalara katılım gösteren kişiler harcamış oldukları paralar üzerinden para puan kazanacaklar. Kazandıkları bu puanları biriktiren kişiler sonraki market alışverişlerinde bu puanları indirim olarak kullanarak bedava alışveriş yapacaklar. 

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI RAMAZAN KAMPANYASI İLE 150 TL BEDAVA BONUS PARA VERECEK! 

Ramazan ayı kampanyası kapsamında bonus kredi kartı müşterilerine 150 liralık bonus para kazanma fırsatı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında ödül para puan kazanılması için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak veya KAZAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi yeterli olacak. 

bonus ramazan

YAPI KREDİ BANKASI WORL KREDİ KARTI RAMAZAN KAMPANYASI 2022! BEDAVA VADA WORL PARA DAĞITILACAK 

Ramazan ayına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında Gda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL olmak üzere toplamda 150 liraya kadar para puan kazanılmasına olanak sağlanacak. 

world kredi kartı

8 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılması yeterli olacak. Kazanılan puanlar kampanyanın sona ermesinin ardından Mayıs ayında kartlara yatırılacak. 

axess kampanya

AKBANK AXESS KREDİ KARTI RAMAZAN KAMPANYASI İLE NE KADAR BEDAVA CHİP PARA VERİYOR?

Akbank kredi kartı olan kişiler ise kampanyaya katılmaları durumunda 300 liraya varan chip para kazanacaklar. 'Kendi Kampanyanı Kendin Yap' kampanyası ile kendi seçecekleri 2 kampanyayı birleştirerek toplamda 300 liraya yakın bedava para puan kazanma fırsatı elde edecekler. Üstelik yapmış oldukları alışverişleri üye işyerleri üzerinden taksitle ödeme fırsatı da elde edecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@