Bedavadan Biraz Pahalıya Satış Yapılıyor! Trendyol Efsane Günler İndirimli Ürünler Listesi!

Türkiye'nin çok bilinen alışveriş sitelerinden Trendyol'da alışveriş çılgınlığı devam ediyor. Trendyol Efsane Günler indirimleri nelerdir, hangi ürünlere dev indirimler yapıldı? 

Gündem 24.11.2021 - 20:59 24.11.2021 - 20:59 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de tüm dünyada olduğu gibi Kasım ayı alışveriş çılgınlığı ile devam ediyor. Online alışveriş siteleri Kasım ayı boyunca dev indirimlerle müşterilere satış yaptılar. Çok yaygın alışveriş sitelerinden olan Trendyol'un indirimleri de devam ediyor. Trendyol 23 Kasım 26 Kasım Efsane Günler kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Trendyol'un efsane indirimleri neler? 

TRENDYOL EFSANE GÜNLER İNDİRİMLERİ

Trendyol yol tarafından yapılan kampanya ile 23 Kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında on binlerce üründe dev indirimler yapıldı. Efsane Günler adıyla yürütülen Trendyol indirim kampanyası ile müşteriler herhangi bir yerde bulamayacakları fırsatları buluyorlar. Çok sayıda kategoride ve çok sayıda üründe yüzde 90'lara varan indirimler yapan trendyol, müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını indirimli fiyatlarla karşılamalarını sağlıyor. 

TRENDYOL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Trendyol'un indirimli ürünle rlistesi oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Belirli süreli indirimler yapıldığı için indirimli ürünler listesini takip etmek oldukça zor oluyor. Bu liste takibi Trendyol'un internet sitesinden veya mobil uygulamasından yapılmalıdır. Ancak şu anda indirimli olarak satışta olan çok sayıda ürün bulunuyor. İşte dikkat çeken Trendyol indirimlerinden bazıları:

-Adidas, Nike ve Puma ürünlerinin tamamında 400 TL üzerindeki alışverişlere 80 TL sepete özel indirim yapılıyor 
-Efsane Günler kapsamında Karaca ve Emsan ürünlerinde müşterilere yüzde 50'ye varan indirimler yapılıyor 
-Ev bakım ve temizlik ürünlerinde 160 TL üzeri alışverişlerde 30 TL şartsız indirim yapılıyor
-Madame Coco mutfak ve ev tekstili ürünlerinde yüzde 45 indirim yapılıyor 
-Trendyol Yemek'te ilk siparişe özel yüzde 50'ye varan indirim yapılıyor 
-Trendyol Hızlı Market'te ilk siparişini verecek müşterilere anında 30 TL hediye veriliyor 
-Trendyol Collection ürünlerinde sepette yüzde 10 indirim yapılıyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@