Beklemek Yok ATM'den Hemen Çekin! Halkbank'tan Emeklilere 5.000 TL Acil Kredi

Halkbank'ın mini emekli kredi paketi ile emekli vatandaşlar 5.000 TL'ye kadar kredi kullanabilir ve uzun vadeli ödeme planıyla kredi borçlarını tamamlayabilir.

Finans 02.09.2021 - 10:08 02.09.2021 - 10:09 Mustafa KARAGÖZ

Emekli maaş müşterileri için Halkbank çok sayıda kredi paketi sunuyor. Ev alacaklar için ayrı, araba alacaklar için farklı paketler sunan Halkbank, bunun dışında nakit ihtiyacı olanlar için ise 2 önemli kredi sağlıyor. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE 5.000 TL HIZLI KREDİ

Halkbank tarafından ilan edilen kredi paketlerinden birisi mutlu emekli ihtiyaç kredisi diğeri ise mini emekli ihtiyaç kredisi. Mutlu emekli ihtiyaç kredisinde emeklilere çok yüksek limitle kredi sağlanıp ödeme planı da o şekilde oluşturuluyor. Ancak mini emekli ihtiyaç kredisinde limit çok sınırlı seviyede. 

Mini Emekli Kredisi

Halkbank resmi sitesinden yapmış olduğu basın açıklamasında sağlanan kredinin özelliklerini açıkladı. Emekliler mini emekli kredisi ile 5.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Banka faiz oranı ve vade sürecine dair ise şu bilgileri verdi. 

"Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için aylık %1,60 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli kredimizdir."

İlan edilen kredi özellikleri kapsamında emekliler esnek ödeme seçeneklerinde de faydalanbilecekler. 

Banka sadece aylık eşit taksitli ödemeler yerine emeklilerin talepleri kapsamında artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçeneklerini seçebilirler. Bunun dışında 3 ayda bir eşit taksitli ödeme seçenekleri ve serbest ödeme imkanı bulunuyor. Ödeme yöntemleri emeklilerin talepleri doğrultusunda belirleniyor. 

halkbank emekli mini 2021

Halkbank'ın emekli mini kredisinden yararlanarak 5.000 TL çekecek olan müşteriler 36 aylık ödeme planı seçebilirler. 36 ay vadeli ödeme planında kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 26 olurken geri ödemeler ise 193 TL taksitle yapılacak. Ayrıca sigorta ve kredi tahsis masrafları da olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@