Beklenen Kampanyayı Bankalar Değil, Müteahhitler Yaptı! 120 Ay 0.84 Vade Oranı ile Peşinatsız Satılık Konut Projesi

Ankara konut projeleri arasında yer alan Natura Batıkent konut projesi için yeni kampanya açıklandı. Banka kredisiz, peşinatsız, taksitle satılık ev sahibi olmak isteyenler dikkat!

Beklenen Kampanyayı Bankalar Değil, Müteahhitler Yaptı! 120 Ay 0.84 Vade Oranı ile Peşinatsız Satılık Konut Projesi

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken bankaların konut kredisi faiz oranları için beklenen indirim müjdesi bir türlü gelmiyor. Özel bankalarda konut kredisi faiz oranları yüzde 2 seviyesinin üzerine çıkarken kamu bankaları tarafından ise sıfır konutlar için en uygun konut kredisi faiz oranı yüzde 1.20 olarak uygulanıyor.

Ekonomistler konut sahibi olmak isteyen kişiler için psikolojik faiz eşiğini yüzde 0.99 olarak açıklarken yeni oranlar bu rakamın oldukça üstünde bulunuyor. Bu oranlar nedeni ile ev sahibi olmak isteyen kişiler zorunlu olarak taleplerini ertelemek zorunda kalırken talebi yeniden canlandırmak isteyen müteahhitler kendi kampanyalarını duyurmaya başladı.

ANKARA BATIKENT KONUT PROJELERİ 2022!

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan ve konut değerleri günden güne yükselen Batıkent Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Natura Batıkent konut projesi için yeni satış kampanyası duyuruldu. Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Fırat Life Style tarafından hayata geçirilen projede düşük konut fiyatlarına ek olarak peşinatsız ev sahibi olma imkanı da sunuldu.

natura batıkent konut projesi

Natura Batıkent sitesi üzerinden yapılan açıklamada peşinatsız konut sahibi olma imkanı sunulacağı açıklanırken yüzde 10 + yüzde 10 indirim ve 0.84 vade farkı ile 120 ay taksitle ev sahibi olma seçeneklerinin ded bulunduğu duyuruldu.

SIFIR KONUT ALANA YÜZDE 18 KDV İNDİRİMİ MÜJDESİ GELDİ!

Ankara'nın en geniş daireleri sloganı ile satışa sunulan projede sınırlı sayıda satışa sunulan 350 M2 büyüklüğe sahip 6+1 daireler içinde yüzde 18 KDV indirimi yapılacağı açıklandı.

natura batıkent dış görünüm

NATURA BATIKENT ÇAKIRLAR 4+1 VE 6+1 KONUT FİYATLARI NE KADAR KAÇ TL?

Projede elde kalan sınırlı sayıda konut için satış işlemleri tüm hızı ile devam ederken ev sahibi olmak isteyen kişilere düşük fiyat seçeneklerinin yanı sıra peşinatsız konut satışı ve 0.84 vade farkı ile konut kredisiz taksitle ev sahibi olma seçenekleri de sunuluyor. Projeye ilişkin satış fiyatları ise konutlara göre farklılıklar gösterdiği için projenin satış ofisleri üzerinden veriliyor.

NATURA BATIKENT KONUT PROJESİ NEREDE?

Natura Batıkent Konut projesi Batıkent'in en çok değerlenen bölgeleri arasında gösterilen Çakırlar bölgesinde yer aldı. 6 blok üzerinde yükselecek olan projede toplamda 613 adet 4+1 ve 6+1 konut tipi satışa sunuldu.

SONRAKİ HABER