Beklenen Konut Kredisi Kampanyası Açıklandı: 2. El Ev Alacaklara Masrafsız, 120 Ay Vadeli 0.79 Finansman Desteği!

Ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye Finans yeni kampanyasını duyurdu. Sadece 2.el ev alımlarını içeren kampanyada 120 av vadeli finansman desteği sağlanıyor.

Finans 02.08.2021 - 12:35 02.08.2021 - 12:35 Gülcan Özer

Ev sahibi olmak isteyen kişiler yükselen kredi faiz oranları ve konut fiyatları nedeni ile bu isteklerini zorunlu olarak ertelemek zorunda kalırken beklenen kampanya duyurusu Türkiye Finans tarafından yapıldı. 

Katılım Bankaları arasında yer alan Türkiye Finans tarafından duyurulan finansman kampyanyası ile bankanın kendisi tarafından satışa sunulan konutlardan alan kişilere yüzde 0.79 oranı ile 120 ay vadeli finansman desteği sağlanacağı ilan edildi. 

TÜRKİYE FİNANS SATILIK GAYRİMENKULLER İLE MÜŞTERİLERİNE YÜZDE 0.79 ORANI İLE FİNANSMAN DESTEĞİ SAĞLAYACAK!

Yükselen konut fiyatları ve konut kredisi faiz oranları ile ne yazık ki ev sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Türkiye Finans son derece büyük bir kampanya desteği sağlıyor. Türkiye Finans tarafından satışa sunulan gayrimenkullerden satın alan kişilere banka 0.79 oranı ile finansman desteği sağlayacağını ilan etti. 

Söz konusu kampanya sadece Türkiye Finans tarafından satışa sunulan gayrimenkuller arasından satın alan kişilere yönelik olarak uygulanacak. Yani bankanın satışa sunmuş olduğu 2. el konutlar için geçerli olacak. Bu konutlardan satın alan kişiler satın aldıkları evin ödemesini talep etmeleri durumunda bankadan 0.79 oranı ile kullanmış olduğu konut finansmanı ile yapabilecek. 

079-konut-kredisi

TÜRKİYE FİNANS SATILIK BANKA GAYRİMENKULLERİ İLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, BANKADAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR?

Dosya masrafsız olarak verilen ve finansman desteğinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Türkiye Finans internet sitesi üzerinden de yapabilecekler. Bankacılık Kanunu gereğince bankaların ellerinde bulundurdukları taşınmazları belirli sürede ellerinden çıkarma zorunluluğu bulunduğu için bankalardan satılık konutlar çok daha düşük fiyatlarla hızlı satış amacı ile ilana çıkmaktadır. 

türkiye-finans-satılık-gayrimenkuller

Türkiye Finans'ta bu amaç doğrultusunda elinde bulundurduğu konut, arsa, tarla ve işyeri gibi taşınmazları hem düşük fiyatla satışa sunmakta hem de vatandaşların alımlarının teşvik etmek amacı ile düşük faizli finansman desteği sağlamaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında 60 ay vadeli finansman desteği 0,69 oranı ile sağlanırken 61 - 120 ay vadeli finansman desteği ise 0,79 oranı ile sağlanmaktadır. 

Yukarıda yer alan resimde bulunan siteler üzerinden sizde Türkiye Finans tarafından satışa sunulan taşınmazların listesine ulaşabilir, fiyat teklifi vererek düşük oranlarla taksitle ev sahibi olma fırsatı elde edebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@