Beklenen Zam Yapıldı, Fiyat Listesi Değişti, En Ucuzu Kaç TL Oldu? Hyundai i10 Fiyat Listesi Temmuz 2022!

Hyundai firması da otomobil fiyatlarına yapılan zamları açıkladı. Fiyat listesini güncelleyen Hyundai, Hyundai i10 fiyatlarını ne kadar yaptı? En ucuz Hyundai i10 kaç TL oldu?

Beklenen Zam Yapıldı, Fiyat Listesi Değişti, En Ucuzu Kaç TL Oldu? Hyundai i10 Fiyat Listesi Temmuz 2022!

Türkiye’de otomobil firmaları sıfır kilometre araçların fiyatlarına Temmuz zamlarını eklemeye devam ediyorlar. Fiyat listesini Temmuz zammı ile güncelleyen son firma da Hyundai oldu. Hyundai’nin araç fiyatlarının tamamında fiyat yükselişi yapıldı. Temmuz ayın Hyundai model bir sıfır kilometre araç satın almayı düşünenler artık bir miktar daha yüksek bütçeleri gözden çıkarmak zorunda kalacaklar.

YERLİ ÜRETİM YAPAN HYUNDAİ FİYATLARI RAKİPLERİNE GÖRE DÜŞÜK TUTTU

Türkiye’de üretim yapan otomobil firmalarından olan Hyundai bunun avantajını Türkiye pazarında sonuna kadar kullanıyor. Alt segment araç olarak üretilen Hyundai i10 şu anda piyasanın en ucuz sıfır kilometre araçlarından birisi oldu. Rakiplerine göre daha düşük fiyatla piyasada yer alan Hyundai i10 ucuz sıfır kilometre otomobil arayanlar için Türkiye otomobil piyasasının şartlarına göre oldukça makul fiyatlı olabiliyor.

HYUNDAİ i10 FİYATLARI ZAMLANDI!

Temmuz ayı fiyat artışlarını fiyat listelerine ekleyen Hyundai’nin verdiği bilgilere göre Hyundai i10 model otomobilin fiyatlarında bir miktar yükselme meydana geldi. Piyasada dört ayrı versiyonu ile bulunan Hyundai i10 için en ucuz fiyat 322 Bin TL oldu. En pahalı Hyundai i10 için ise firma 391 Bin TL fiyat belirledi.

HYUNDAİ i10 ÖTV MUAFİYETİ KAPSAMINA GİREBİLİR

ÖTV muafiyeti ile satın alınabilecek otomobillerin sayısı oldukça azalırken Hyundai i10’un tüm versiyonları bu kapsama girebilir. ÖTV muafiyetinde üst sınır olan 450.500 TL’lik fiyatın altında satış fiyatı olan Hyundai i10 için bu imkan değerlendirilebilir. Sıfır kilometre araçların fiyatları genellikle 450 Bin TL’nin üstüne çıktığı için artık ÖTV muafiyeti ile sıfır kilometre araç alma seçenekleri oldukça daraldı.

HYUNDAİ i10 FİYAT LİSTESİ TEMMUZ 2022

-Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel: 322 Bin TL
-Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin AMT: 362 Bin TL
-Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Style Benzin AMT: 374 Bin TL
-Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Elite Çift Renk Benzin AMT: 391 Bin TL

Emlak365.com