Belediyeden KDV İndirimiyle 2. El 2012 Model Skoda SuperB Marka Araç Satılık

Belediye başkanlıklarının araç satış ihalesine dair son duyuru 2012 model ve 330 bin km'de olan Skoda SuperB oldu. Araç için ihale düzenleyecek olan belediye ilk teklif fiyatını da açıkladı.

Gündem 01.11.2021 - 13:52 01.11.2021 - 13:52 Mustafa KARAGÖZ

Belediye başkanlığından satılık ikinci el araçlar listesine 2012 model ve 330 bin km  Skoda SuperB marka araç eklendi. 

Gümüşhane ili Köse İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan araç satış duyurusunda, ihaleye çıkarılacak aracın aktif çalışır durumda olduğu bildirildi. 

BELEDİYEDEN SATILIK 2. EL ARAÇ

Belediye başkanlığı yayımladığı araç satış duyurusunda, ikinci el aracın tüm özelliklerini kamuoyu ile paylaştı. 

Belediye başkanlığı aracın plakasının 29 DK 001 olduğunu ve aracın Sedan Otomobil cinsinde olduğunu duyurdu. Aracın 2012 model Skoda SuperB marka olduğunu da ilan eden beledite başkanlığı son bilgi olarak araçla bu zamana kadar 330.000 KM yol kattedildiğini bildirdi. 

2012 model araç için belirlenen muhammen bedel 105 TL oldu. Araç için uygulanacak KDV ise yüzde 1. 

Araç Fiyat Tablosu

köse belediyesi araç satış

İHALE BİLGİLERİ VE BAŞVURU EVRAKLARI

Araç satışı için düzenlenecek ihale tarihi 14 Kasım olarak duyuruldu. İhale işlemleri ilan edilen gün saat 14.00'da yapılacak. İhaleye katılmak isteyecek olanlar İhale Belediye Başkanlık Odasında, Belediye Encümeni huzurunda olacaklar. İhale usulü ç 2886 sayılı yasanın 45. maddesi doğrultusunda  “Açık Teklif (Açık Artırma) Usulü“ olarak duyuruldu. Katılımcı olmak isteyenler başvurularını 10 Kasım saat 14.00'e kadar başvuru evraklarını derleyerek başvurularını yapabilecekler. 

İhale Başvuru Evrakları

Araç satış ihalesi başvuruları "Geçici teminatı veya Limiti dahilinde süresiz Banka Teminat mektubu Kanuni ikametgâh belgesi ve nüfus cüzdan fotokopisi İhaleye vekâleten katılacakların noter tasdikli vekâletname ile imza sirküleri" ile birlikte geçici teminat bedeli ödendiğine dait makbuz eevrakları ile yapılacak. 

Başvuruda bulunacak olanlar ihaleden önce belediyeden ihale şartnamesini görebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@