Belediyeden Satılık 2020 Model 2. El Skoda Araç! İşte Fiyatı ve Özellik Tablosu

Belediye başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile ikinci el satışı yapacağını duyurdu. Duyuru kapsamında tek bir araç satışı olacak ve alıcılar ihaleye katılıp teklif verecek.

Finans 15.11.2021 - 11:49 15.11.2021 - 11:49 Mustafa KARAGÖZ

Belediyelerin araç satış ilanları kapsamında Gümüşgöze Belediyesi bir duyuru yayımladı. 2020 model belediyeye ait bir aracın satılacağını ilan eden belediye başkanlığı 25 Kasım'da ihale düzenleyeceğini duyurdu. 

BELEDİYEDEN SATILIK İKİNCİ EL ARAÇ

Gümüşgöze Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda aracın markasını Skoda, aracın modelini 2020 model ve aracın cinsini özel amaçlı itfaiye önü aracı olarak belirledi. Aracın satış bedelini 165.000 TL olarak açıklayan Gümüşgöze Belediyesi ihale başvurularının 4.950 TL geçici teminat ücretinin ödenmesi ile ihaleye katılım sağlanabileceğini duyurdu. 

Araç satışlarının nasıl yapılacağına ilişkin ise "Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda KDV hariç muhammen bedeli, geçici teminatı, markası, modeli, ihale günü ve saati yazılı bulunan araç 2886 sayılı devlet ihale kanununun 45.maddesi uyarınca açık teklif artırma usulü ile satılacaktır." bilgisi verildi. 

Araç Satışı Fiyat Tablosu

gümüşgöze belediyesi araç satış

ARAÇ İÇİN BAŞVURU YAPACAKLAR

İkinci el araç için ihaleye katılacaklar olan başvurularını 25 Kasım tarihine kadar yapacaklar. İhale işlemleri 25 Kasım saat 13.30'da gerçekleştirilecek. İhale adresi Gümüşgöze Belediye Başkanlığı encümen huzuru olarak duyuruldu. İhaleye katılmadan önce aracı görüp incelemek isteyenler ise çalışma günleri ve mesai saatleri için de belediyeden aracı görebilecek.

Aracı görmek isteyenler için adres "Bostancı oto sanayi sitesi Doğanbey cad. hayriye hanım sk. No:1 İçerenköy Ataşehir İstanbul" olarak duyuruldu. 

BAŞVURU EVRAKLARI

İhaleye katılacak olan tüm istekliler ilk olarak 4.950 TL değerinde ki geçici teminat bedelini ödeyecekler.

Ardından belediyeye "ikametgâh belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi veya onaylı Nüfus cüzdanı örneği, Noter Tasdikli imza sirküsü, Geçici teminatın Belediyemiz hesabına yattığına dair makbuz veya tutarı kadar geçici teminat mektubu, İhaleye şirket veya kooperatif olarak katılım halinde şirketi veya kooperatifi temsil etmeye yetkili olduğuna dair yetki belgesi veya kurullardan alınmış yetki kararı ile noter onaylı imza sirküsü, İhaleye vekâleten katılıyor ise Noter tasdikli vekâletname ve imza sirküsü" evraklarının teslimi ile başvurular tamamlanacak. 

İhaleye katılmak için istekli olan ancak başvurudan önce ihale şartnamesini incelemek isteyenler ise yine mesai saatleri içerisinde Gümüşgöze Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Genel Müdürlüğü'nden şartnameyi görebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@