Belediyelerden Dükkan, Ticaret ve Küçük Sanayi Alanı İmarlı Arsa Satış İhalesi İlanları!

Belediyelerin arsa satış ihalesi ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Çayırova Belediyesi 9 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete ile yeni satış ilanlarını yayımladı.

Emlak Haberleri 09.11.2021 - 08:58 09.11.2021 - 08:58 Gülcan Özer

Koronavirüs salgını döneminde büyük bir gelir kaybına uğrayan belediyeler bütçelerini dengeleyebilmek adına taşınmaz satışları yapmaya başlamıştı. Belediyelerin satışa sunduğu birbirinden değerli taşınmazlar için ihale süreçleri tüm hızı ile devam ederken 9 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete ile yeni arsa satış ilanları yayımlandı. 

Yayımlanan ilanlar kapsamında Kocaeli Çayırova Belediyesi ile Konya Büyükşehir Belediyesi arsa ve dükkan satışı yapacaklarını duyurdu. Özellikle de arsa yatırımcısı tarafından yakından takip edilen ilanlarda satışa sunulan arsaların ticaret alanı ve küçük sanayi alanı imarlı olması dikkat çekti. 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA İHALESİ İLANI YAYIMLANDI! 

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 9 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ilan kapsamında mülkiyeti Konya Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan arsalar satışa sunuldu. Konya Belediyesi arsa satış ihalesi ilanı ile imar durumu küçük sanayi alanı olarak belirlenen Karatay İlçesi Fevziçakmak Mahallesi sınırları içerisinde yre alan 3 arsa satışa sunuldu. 

konya büyükşehir belediyesi arsa satış ihalesi

Söz konusu arsalar için satış ihalesi 23 Kasım 2021 tarihinde Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mh. Yeni İstanbul Cd. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No:72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacak. İhaleye katılmak isteyen kişilerin istenilen kurallara uygun olarak hazırlamış oldukları tekliflerini ihale günü saat 11:00'e kadar Konya Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına bağlı Kararlar Şube Müdürlüğüne vermeleri gerekiyor. 

kocaeli belediyesi arsa satış ihalesi

KOCAELİ ÇAYIROVA BELEDİYESİ DÜKKAN SATIŞ İHALESİ İLANI YAYIMLADI! 

Kocaeli İli Çayırova Belediye Başkanlığından 9 Kasım tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanı duyurusu ile mülkiyeti belediyeye ait olan 10 dükkanın ihale yöntemi ile satışa sunulacağı ilan edildi.  22 Kasım 2021 günü yapılacak olan ihale Çayırova Belediyesi'ne ait olan Belediye Encümen Toplantı Salonunda Encümence yapılacak. 

sivas belediyesi arsa satış ihalesi

 SİVAS İL ÖZEL İDARESİ ARSA SATIŞI İHALESİ NE ZAMAN?

9 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete ile ihale ilanı yayımlayan bir diğer kurum ise Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı oldu. Mülkiyeti Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığına ait olan arsalar satışa çıkarken söz konusu arsalaların satışı 23 Kasım tarihinde kapalı teklif usulü ile ayrı ayrı yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@