Belediyelerden Satılık Kelepir Arsa İlanları! Konya, Trabzon, Elazığ, Kocaeli, İstanbul Belediyesi Arsa İhalesi

Arsa yatırımı yapmak istiyorum diyen kişilere belediyelerden satılık arsa ilanları yayımlandı. 11 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ilanda yatırımlık kelepir arsa fırsatları sunuldu.

Emlak Haberleri 11.03.2022 - 07:15 11.03.2022 - 07:18 Gülcan Özer

Son dönemde konuttan daha çok getiri sağlaması ve konut fiyatlarının pek çok kişinin yatırım yapabileceği sınırı aşmasının ardından pek çok kişi arsa yatırımı yapmaya yönelmişti. Arsa fiyatları talebin artması ile yükselişe geçerken yatırımlık arsa fırsatları arayan kişilere bir fırsat ilanı da belediyeler tarafından yayımlandı. 

Belediyeden satılık arsa ihalesi ilanları 11 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanırken aralarında Konya, Trabzon, Elazığ, Kocaeli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin de yer aldığı çok sayıda ilde belediyeden satılık arsa ihalesi ilanları yayımlandı. 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATILIK ARSA İHALESİ İLANI! 

İBB tarafından bugünkü Resmi Gazete ile yayımlanan belediyeden satılık arsa ihalesi ilanı kapsamında mülkiyeti belediyeye ait olan İstanbul Şişli Mecidiyeköy sınırı içerisinde yer alan konut alanı imarlı arsanın ihale yöntemi ile satışa sunulacağı ilan edildi. Arsa satışı için belirlenen muhammen bedel 3 milyon 413 bin TL olarak belirlenirken Fonlar İhale Yönetmeliğinin 38. maddesine istinaden Açık Teklif Usulü ile yapılacak ihale tarihi ise 23 Mart 2022 Saat 10:00 olarak belirlendi. 

ibb arsa ihalesi ilanı

KOCAELİ KÖRFEZ BELEDİYESİ SATILIK DÜKKAN / İŞYERİ İHALESİ TARİHİ NE ZAMAN?

Bir diğer ihale ilanı yayımlayan belediye ise Kocaeli Körfez Belediyesi oldu. Belediyenin yayımladığı ilanda 23 Mart 2022 tarihinde mülkiyeti Körfez Belediyesi'ne ait olan 2 işyerinin Kocaeli Körfez Belediyesi Hizmet Binası Encümen Salonunda Encümen (İhale Komisyonu) huzurunda 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 36. maddesi uyarınca açık satışla elden çıkarılacağı duyuruldu. 

kocaeli arsa ihalesi

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATILIK ARSA İHALESİ İLANLARI 

Satılık arsa ihalesi ilanına çıkan bir diğer belediye ise Elazığ Belediyesi oldu. Elazığ Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda Elazığ'ın Mornik, Sürsürü, Rızaiye, Yemişlik ve Hüseynik mevkilerinde yer alan 16 arsa 22 Mart 2022 tarihinde ihale ile satışa çıkarıldı. 

elazığ satılık arsa ilanları

TRABZON BELEDİYESİ ARSA SATIŞ İHALESİ İLANI!

Trabzon Belediyesi satılık arsa ihalesi ilanı ile Ortahisar / Çömlekçi mevkiinde yer alan arsayı 23 Mart 2022 tarihinde üzerindeki yapılar ile beraber satışa çıkaracak. 

trabzon arsa satışı

KONYA KARATAY BELEDİYESİ SATILIK DÜKKAN İHALESİ TARİHİ NE ZAMAN?

Dükkan satış ihalesi ilanı yayımlayan belediyeler arasında yer alan Konya Karatay Belediyesi ise mülkiyeti kendisine ait olan işyeri için ihale tarihini 23 Mart 2022 Çarşamba günü saat 15:00 olarak ilan etti. 

konya ilanı

2886 sayılı Kanun ve şartnamesi dâhilinde kapalı teklif usulü ile satılacak olan arsa için teklifler en geç ihale günü saat 12:30'a kadar kabul edilecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@