Belediyelerin 2022 Yılı Kiralık İşyeri İlanları! Dükkan, Ofis, Mağaza, İş Merkezi Duyuruları

Belediye başkanlıkları 21 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında kiralayacakları işyeri, dükkan, iş merkezi, ofis, mağaza duyuruları yayımlandı. İşte aylık ve yıllık kira bedelleri ve il il belediyeler.

Emlak Haberleri 21.01.2022 - 11:59 21.01.2022 - 12:03 Mustafa Karagöz

Belediyelere ait olan dükkanların kiralanması için ihale ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 21 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında çok sayıda belediye başkanlığı işyeri kiralanması için duyuru yayımladı. İl ve ilçe belediyelerinden gelen duyurularda farklı özelliklerde olan işyerlerinin kiralanacağı, bu kapsamda ihaleler düzenleneceği açıklandı. 

BELEDİYELERDEN KİRALIK İŞYERLERİ OCAK SONU ŞUBAT BAŞI İLANLAR

Yayımlanan duyurularda çok farklı işyeri kiralama ilanları bulunuyor. Özellikle ilçe belediye başkanlıkları hem işletme kiralık duyuruları hemde diğer vasıflarda yer alan işyerlerinin kiralanacağını duyurdu. Bu duyurulardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Kırklareli Belediye Başkanlığı duyurusunda otogar işletmesi kiraya verilmesi için ihale düzenleyecek.

Bor Belediye Başkanlığı ise 2 dükkan ve 1 araziyi 3 yıllığına kiralayacak.

Terzialan Belediye Başkanlığı ise 94 m2 bir iyerini ihale ile kiralayacak.

Şefaatli Belediye Başkanlığı parka alanı kiraya verilecek.

Niksar Belediye Başkanlığı ise 2 adet işyerini 10 yıllığına kiralayacak.

Manavgat Belediyesi 5 adet işyerini kiralayacak. 

belediyeden kiralık işyeri ocak 2021belediyeden kiralık işyeri ocak 2021 3belediyeden kiralık işyeri ocak 2021 2

Yukarıda yer alan liste görselleri Basın İlan Kurumu web sitesinden alınmıştır. İhale ilanlarına ulaşmak isteyenler kurumun resmi web sitesinden duyurulara ulaşabilirler. 

KENDİ İLÇESİNDE KİRALIK İŞYERİ İLANI ARAYANLAR

Kendi şehrinde veya ilçesinde kiralık işyeri arayanlar için belediyelerin resmi web sitelerinden duyuruları takip edebilirler. Kiralık dükkan ihale ilanlarına katılacak olanlar, başvurularını kurumlara şahsen yapacaklar. Belediyelerin emlak yada ihale birimlerine gidecek olan vatandaşlar buradan ihale şartnameleri alacaklar ve başvurularını yapacaklar. 

GENEL KİRALAMA SÜRECİ 3 YADA 10 YIL OLUYOR

Belediyelerin kiralık dükkan ihale duyurularına başvuruda bulunacak olan vatandaşlar için süreç bilgisi verilir. Çoğu ilanda kiralama süreci 3 yıl olurken bu süre bazı duyurularda 5 yıl bazı duyurularda 10 yıldır. Nadir de olsa belediyeler 1 yıllık süreçler için de ihale düzenleyebilirler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@