Belediyeye Tahsildar, Düz Memur, Sosyal Hizmetler Personeli Alınacak

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS Puan sıralaması esasına göre yapılacak başvuruların ardından istihdam mülakatla ile tamamlanacak.

Belediyeye Tahsildar, Düz Memur, Sosyal Hizmetler Personeli Alınacak

Belediye memur alımı için Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı bir duyuru yayımladı. Belediye bünyesinde yer alan açık kadrolara yapılacak memur alım ilanına personel istihdam edecek olan kurum, alımlara dair tüm detayları yayımladı.

İlanda yer alan açık kadrolar, başvuru şartları ve ilana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken tüm özel koşullar şu şekilde;

BELEDİYEYE MEMUR ALIMI

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda 4 kadrodan memur alımı yapacağını duyurdu. Sosyal Hizmet Uzmanı, Sosyal Çalışmacı, Tahsildar ve Düz memur alımı yapacak olan kurum her kadro için ayrı ayrı başvuru şartları belirledi.

Sosyal Hizmetler Uzmanı - 1 Kişi Alınacak

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak.

Sosyal Çalışmacı - 1 Kişi Alınacak

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak.

Tahsildar - 2 Kişi Alınacak

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Maliye veya İktisat Bölümlerinden ya da dört yıllık eğitim veren muhasebe lisans programından mezun olmak.

Memur - 1 Kişi Alınacak

MYO’nun Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları veya Yerel Yönetimler bölümlerinin birinden mezun olmak.

Memur - 3 Kişi Alınacak

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ya da İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinin birinden mezun olmak.

KPSS PUAN ŞARTI

İlanda yer alan açık kadrolar hem kadın hem erkek adaylar başvuru yapabilecek. Başvuruların kabul edilebilmesi için adayların KPSS'dan 65 puan almış olmaları gerekiyor. Mülakata ise en yüksek puandan başlanarak belli sayıda aday çağrılacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların öğrenim ve KPSS şartı dışında ayrıca "Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak." şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Belediye memuru alımı için başvuru işlemleri 3 Mayıs ile 7 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Adaylar başvuru işlemlerini belediyenin web sitesi üzerinden elektronik olarak yapabilecekler.