Beren Saat - Kenan Doğulu Çifti Los Angeles'tan 1 Milyon 200 Bin Dolara Ev Satın Aldı!

Bir süredir basında boşanacakları yönünde haberler çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin Los Angeles'tan 1 milyon 200 bin dolar ödeyerek ev satın aldıkları ortaya çıktı.

Emlak Magazin 16.07.2018 - 14:38 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Bir süredir basında boşanacakları yönünde haberler çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin Los Angeles'tan 1 milyon 200 bin dolar ödeyerek ev satın aldıkları ortaya çıktı.

2014 senesinde ani bir kararla Amerika'nın Los Angeles eyaletinde yer alan Malibu sahilinde rüya gibi bir törenle dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin Los Angeles'ta ev satın aldıkları iddia edildi. Çiftin her yaz tatillerini geçirmek için Los Angeles'a gittikleri ve Kenan Doğulu'nun Santa Monica'da bulunan evinde kaldıkları biliniyordu. Bu evin son derece küçük olması nedeni ile çiftin bir süredir daha geniş bir müstakil ev aradıkları ve sonunda aradıkları daireyi bularak satın aldıkları açıklandı. 5 Milyon Lira Para Ödediler!Türkiye'nin en çok kazanan şarkıcılarından biri olan Kenan Doğulu ile yine en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan Beran Saat'in beğendikleri evi satın almak adına 1 milyon 200 bin dolarlık ödeme yaptıkları öğrenildi. Yani ünlü çift rüya evleri için yaklaşık olarak 5 milyon 810 bin liralık bir ödeme yaptılar. 6 milyon liraya yakın bir ödeme yapan ünlü çiftin satın aldıkları evin dekorasyonu içinde 50 bin dolarlık bir bütçe ayırdıkları ve özellikle de 3 oda ile 2 banyonun dekorasyonunu baştan yapacakları belirtiliyor. Kenan Doğulu Beren Saat Los Angeles haberleri hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak çiftin basına demeç vermedikleri zaten biliiyor...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@