Berfu - Eser Yenenler çiftinin servet ödeyip aldıkları ev kabusları oldu! Yarasalar, tilkiler...

Eser- Berfu Yenenler çifti, Kemerburgaz'daki orman evinde yaşadıkları zor günleri anlattı. Kabus gibi günler geçiren çift, kira mağduru olarak evden ayrıldı.

Berfu - Eser Yenenler çiftinin servet ödeyip aldıkları ev kabusları oldu! Yarasalar, tilkiler...

Ünlü oyuncu Eser Yenenler ve Türkiye güzeli eşi Berfu Yenenler 2019 yılında dünyaevine girmişti. Evliliklerinden Kuzey ve Mete adında iki oğulları bulunan çift, günlük hayatlarını sık sık sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıyor.

Pandemi döneminde şehrin kalabalığından kurtulmak için Kemerburgaz'da orman içerisinde müstakil bir eve taşınan çiftin, doğa hayalinin kabusa dönmesi uzun sürmedi.

Ev sahibi kirayı 4 katına çıkarmış!

Kemerburgaz'da orman içinde oturdukları müstakil evden, ev sahiplerinin kirayı 4 katına çıkarması üzerine ayrılan çift, burada yaşamanın sanıldığı kadar kolay olmadığını ifade etti.

eser yenenler ev

Berfu Yenenler, hayalleri süsleyen evi ile ilgili tüm gerçekleri anlattı!

Pandemi döneminde izole olmak ve şehirden uzaklaşmak için ormanın içindeki müstakil bir evde yaşamaya başlayan çiftin hayatı kabusa döndü.

Berfu Yenenler, herkesin hayalini kurduğu bu tarz bir evde yaşamanın kolay olmadığını söyleyerek başına gelen ilginç olayları anlattı.

Kütük evlerde yaşamanın çok zor olduğunu belirten Berfu Yenenler, evde ilk bir yılın güzel geçtiğini ancak sonrasında evin kendilerini çok mutsuz ettiğini söyledi. Çok masraflı bir ev olduğunun altını çizen Yenenler, evin canlı gibi olduğunu, yangın çıktığını, evi yarasalar bastığını, tilkilerin geldiğini ve bacaya eşek arılarının yuva yaptığını söyledi.

eser-yenenler-ve-berfu-

Açıklamalarına devam eden Yenenler, '' bir süre sonra evin camları kırıldı, kalorifer düştü, tesisat patladı '' diyerek, evde kendileri yokken esrarengiz birinin de eve girdiğini ve çok korktuklarını dile getirdi.

Şimdilerde farklı bir eve taşınan çift, korkulu rüyaları olan kütük evden de ev sahiplerinin kirayı 4 kata çıkarmak istediği için çıkmış.