Berkay Şahin Ailesi İle Bodrum'da Tatil Yapmak İçin Günlüğü 25 Bin Liraya Villa Kiraladı!

Son olarak arabesk şarkılara kattığı yorum ile bir kere daha adından söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcı Berkay Şahin eşi ve kızları ile tatil için Bodrum'u tercih eden ünlüler arasına katıldı. Ünlü yıldız çocukları ve eşi ile tatil yapmak için A Plus Bodrum villalarından kiralarken villanın günlük kirasının 25 bin lira olduğu iddia edildi.

Berkay Şahin Ailesi İle Bodrum'da Tatil Yapmak İçin Günlüğü 25 Bin Liraya Villa Kiraladı!

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin eşi Özlem Ada Şahin ve kızları Arya ile Zeynep Mira'yla beraber tatile çıktı. Dillere plesenk olan çok sayıda şarkıya ses veren Berkay Şahin ailesi ile tatil yapmak için Bodrum'u tercih eden ünlüler arasına katılırken lüks villanın günlük kirası ise dudak uçuklattı.

AİLESİ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI, GÜNLÜGÜ 25 BİN LİRAYA A PLUS VİLLA KİRALADI!

Ailesine olan düşkünlüğü ile sık sık magazin basınına konu olan Berkay bu seferde eşi ve kızlarının rahat tatil yapması için tuttuğu villaya ödeyeceği kira ile gündeme geldi. Eşi, kızları ve çocuklarının bakıcısı ile beraber tatile çıkan Berkay'ın toplamda 14 villadan oluşan VİP villa bölümünü tercih ettiği belirtilirken villanın kendisine özel plajı bulunması dikkat çekti.

Şarkıcı Berkay kızları ile bol bol denize girerken eşi Özlem Ada Şahin ise şezlongta güneşlenmeyi tercih etti. Berkay'ın zaman zaman arkadaşları ile sohbet ettiği görülürken ünlü çiftin Bodrum tatilinin kaç gün süreceği ise açıklanmadı.

Berkay ile eşi hatırlanacağı üzere Arda Turan ile yaşanan yumruk yumruğa kavga sonrası uzun süre gündemde kalmış taraflar birbirleri ile mahkemelik olmuşlardı. O dönem hamile olan Aslıhan Turan ise eşi Arda Turan'ı desteklemiş, Özlem Ada Şahin ise Arda Turan'ın kendisine rahatsız edici sözler söylediğini iddia ederek şikayetçi olmuştu.

Ünlü çift yaşanan dalgalı günleri geride bırakırken sıkıntılı süreci birlikte aşmışlardı. Ailece tatil yapmayı tercih eden Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin'in özel plajı bulunan villa için günlük 25 bin lira kira ödeyecekleri iddia edildi.

SONRAKİ HABER