Beyazıt Öztürk 760 Bin Liraya Karadağ'dan Ev Aldı!

Son dönemde O Ses Türkiye jürisi olduğu haberleri ile gündemden düşmeyen Beyazıt Öztürk yeni konut yatırımı ile ses getirdi.

Emlak Magazin 17.08.2018 - 13:24 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Son dönemde O Ses Türkiye jürisi olduğu haberleri ile gündemden düşmeyen Beyazıt Öztürk yeni konut yatırımı ile ses getirdi.

Kazandığı paraları ağırlıklı olarak emlak yatırımında değerlendirmeyi tercih eden Beyazıt Öztürk bu alanda yatırım yapmaya tüm hızı ile devam ediyor. Daha öncede İstanbul Karaköy'de satın aldığı binayı tadilattan geçirerek otele çevirmesi ile gündeme gelen Beyazıt Öztürk yeni emlak yatırımı için ülke dışına açılmayı tercih etti. Beyaz Karadağ'dan 3 Konut Aldı Avrupa Birliği müzakere süreci devam eden ve 2 sene sonra Avrupa Birliği üyesi olacağına kesin gözü ile bakılan Karadağ bu nedenle yabancı ülkelerde konut yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Avrupa Birilği üyesi ülkelere göre konut fiyatları son derece düşük olan Karadağ bu özelliği ile birlik üyesi ülkelerden konut satın almak isteyen kişilere hitap etmeyi başarıyor. Zaten Beyazıt Öztürk tarafından satın alınan 3 adet eve toplamda 760 bin lira ödenmesi de bu sonucu kesin olarak ortaya koyuyor. Bölüm Başına 100 Bin Lira AlacakAcun Ilıcalı ile yakın arkadaş olan Beyazıt Öztürk bu sene O Ses Türkiye jürisi olarak ekranlara gelecek. Yarışmanın en sevilen jürilerinden biri olan Athena Gökhan'ın jüriden ayrılması ile beraber boşalan koltuğa oturan Beyaz'ın bölüm başına 100 bin lira alacağı iddia ediliyor. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@