Beyoğlu Kültür Festivali: Rubato, Nahide Babaşlı, Rafet El Roman konseri nerede, saat kaçta?

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında 10 Haziran Cuma günü Rubato, Nahide Babaşlı ve Rafet El Roman sahne alacak. Konser detayları haberimizde.

Beyoğlu Kültür Festivali: Rubato, Nahide Babaşlı, Rafet El Roman konseri nerede, saat kaçta?

28 Mayıs 2022 günü İstanbullu vatandaşlara kültür ve sanat kapısını açan Beyoğlu Kültür Yolu Festivali etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin başladığı ilk günden bu yana çeşitli yerlerde, çeşitli etkinlikler düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan festivalde son 3 günün heyecanı yaşanıyor.

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nin son günlerine yaklaşırken yine unutulmaz konserler verilecek. Bu kapsamda 10 Haziran 2022 Cuma gününe özel müthiş bir konser programı hazırlandı. Galataport, AKM Açık Hava Sahnesi ve Şişhane Meydan da gerçekleşecek konserlere tüm İstanbul halkı davet ediliyor.

Beyoğlu Rubato, Nahide Babaşlı, Rafet El Roman konseri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi?

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde son günlerin heyecanı yaşanıyor. 28 Mayıs günü başlayan festival süreci, 12 Haziran'da yapılacak son konserler ile bitecek.

Henüz festivale katılmamış ya da festivalin her bir gününü doyasıya yaşamak isteyen kişiler 10 Haziran programını araştırıyor.

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında 10 Haziran Cuma günü AKM Türk Telekom Açık Hava Sahnesinde saat 17.00'de Ceren Gündoğdu sahne alacak. Ardından saat 20.00'de aynı sahnede Nahide Babaşlı çıkacak.

rafet el roman beyoğlu

Şişhane Meydan Açık Sahne'de ise saat 20.00'de Rubato sahne alırken, Galataport İstanbul Saat Kulesi Meydanı'nda saat 20.00'de de Rafet El Roman sevenleriyle buluşacak.

rubato beyoğlu

Şehrin dört bir yanına dağılan konser heyecanı ücretsiz sunuluyor. Konserlere katılmak isteyenlerin bilet satın almalarına gerek olmayacak.

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali konserleri: Fatma Turgut ve Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, nerede, biletli mi?