Beyoğlu Kültür Yolu Festivali konserleri: Fatma Turgut ve Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, nerede, biletli mi?

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında 5 Haziran 2022 günü Fatma Turgut ve Murat Dalkılıç konser verecek. Konserler nerede, saat kaçta öğrenmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Gündem 05.06.2022 - 16:04 05.06.2022 - 16:05 Büşra Uluşen

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde ilk hafta geride kaldı. 28 Mayıs'ta başlayan festival etkinliklerinde onlarca ünlü isim ücretli ve ücretsiz konserler vererek, İstanbullu vatandaşlara keyifli anlar yaşattı. Festivalin ilk haftası geride kalırken konserler hız kazandı.

İstanbul'un dört bir yanında Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında konser, tiyatro, söyleyişi, müze gezileri ve daha birçok sanatsal etkinlik gerçekleştirildi. İstanbullu vatandaşlar etkinliklerin yapılmasından mutluluk duyduklarını belirterek katılım sağlıyorlar.

Beyoğlu Kültür Festivali kapsamında ünlü şarkıcılar Fatma Turgut ve Murat Dalkılıç, aynı saatte fakat İstanbul'un farklı köşelerinde müzikseverler ile buluşacak.

Beyoğlu festivali Fatma Turgut ve Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, nerede yapılacak?

Beyoğlu Kültür Festivali kapsamında ilk haftanın son konserini Murat Dalkılıç ve Fatma Turgut verecek. Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen konser programları, 12 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. Murat Dalkılıç ve Fatma Turgut konserine katılmak isteyen kişiler, arama motorlarında konserlerin saatini, gününü ve nerede yapıldığını araştırıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Fatma Turgut 5 Haziran 2022 günü saat 20.00'de AKM Türk Telekom Açık Hava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşacak. 

beyoğlu fatma turgut

5 Haziran günü yapılan bir diğer konser ise Murat Dalkılıç'ın olacak. Murat Dalkılıç Galataport İstanbul Saat Kulesi Meydanı'nda saat 20.00'de İstanbullu vatandaşlara unutulmaz bir konser verecek. 

murat dalkılıç beyoğlu

Bakanlıktan verilen bilgiye göre bu iki konser de ücretsiz olacak ve vatandaşlar bilet satın almadan konsere katılabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@