Beyonce 26 Milyon Dolar Ödeyerek Dudak Uçuklatan Villa Satın Aldı

Dünyanın en çok kazanan şarkıcıları listesinde üst basamaklarda yer alan Beyonce kazandığı paranın büyük bir bölümünü emlak yatırımında değerlendiriyor.

Emlak Magazin 02.09.2018 - 19:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Dünyanın en çok kazanan şarkıcıları listesinde üst basamaklarda yer alan Beyonce kazandığı paranın büyük bir bölümünü emlak yatırımında değerlendiriyor.

Ünlü yıldız çocukları ve eşinin rahatları için ise hiçbir harcamadan kaçınmıyor. Şarkıları, sesi ve kusursuz fiziği ile dikkat çeken ünlü yıldız 26 milyar dolarlık villası ile herkesi kıskandırıyor. Beyonce'nin villasının içerisinde çocukları için özel bowling salonundan, tırmanma duvarına, sinema salonundan paten kayma pistine kadar pek çok lüks özellik bulunuyor. 26 Milyon Dolar Ödeyerek Satın Aldı Ünlü yıldızın Hamptons bölgesinde yer alan villayı 26 milyon dolar ödeyerek satın aldığı öğrenilirken aynı yıl yine Bel-Air'de yer alan bir başka villaya 88 milyon dolar ödeyerek satın aldığı duyurulmuştu .Yaptığı harcamaları ile Amerikan basınında sık sık haber olan Beyonce özellikle de eşine aldığı pahalı hediyelerle dikkat çekiyor. Kendisi gibi şarkıcı olan eşi Jay Z için doğum günü hediyesi olarak 2 milyon dolar ödeyerek Bugatti araba hediye alan Beyonce babalar günü hediyesi olarak ise 40 milyon dolar ödeyerek özel jet satın almıştı. Beyonce'in villası sahip olduğu lüks özelliklerin yanı sıra geniş arazisi ile de dikkat çekiyor. Yemyeşil bir arazi üzerinde kurulu olan villa yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları ile Beyonce ve ailesi için eğlenceli zaman geçirmek için tercih ettikleri bir kale olarak görülüyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@