Binali Yıldırım Çankaya Köşkü'nden Taşınıyor! Yıldırım'ın Yeni Görevi Ne Olacak?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için katıldığı seçimleri kaybeden Binali Yıldırım taşınıyor! Binali Yıldırım nerede oturuyor, nereye taşınıyor? AK Parti ve MHP tarafından kurulan Cumhur İttifakı adayı olarak İstanbul seçim yarışlarına belediye başkanı adayı olarak katılan Binali Yıldırım seçimleri kaybetmişti.

EMLAK MAGAZİN 08.07.2019 - 10:03 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için katıldığı seçimleri kaybeden Binali Yıldırım taşınıyor! Binali Yıldırım nerede oturuyor, nereye taşınıyor?

AK Parti ve MHP tarafından kurulan Cumhur İttifakı adayı olarak İstanbul seçim yarışlarına belediye başkanı adayı olarak katılan Binali Yıldırım seçimleri kaybetmişti. 31 Mart tarihinde yapılan seçimleri çok küçük bir farkla kaybeden ardından tekrarlanan ikinci seçimde Haziran ayında rakibine büyük bir farkla yenilen Binali Yıldırım Ankara'ya döndü. Çankaya Köşkü Boşaltılıyor! Binali Yıldırım Başbakanlığı döneminde Çankaya Köşkü'ne taşınmıştı. Ardından Meclis Başkanı seçilen Binali Yıldırım burada ikamet etmeyi sürdürürken istifasının ardından seçim çalışmaları için İstanbul'a dönmüştü. Binali Yıldırım'ın seçimlerin ardından Ankara'ya dönüşü ile beraber taşınma telaşı başladı. Çankaya Köşkü içerisinde bulunan eşyalarını toplamaya başlayan Binali Yıldırım'ın en kısa sürede köşkü boşaltarak yeni Meclis Başkanı Mustafa Şentop'a teslim edeceği öğrenildi. Binali Yıldırım Nereye Taşınıyor, Yeni Evi Nerede?Binali Yıldırım'ın yeni evinin Dikmen'de olacağı açıklandı. Türk siyasetinin en sevilen isimlerinden biri olan Binali Yıldırım mülkiyeti kendisine ait olan Dikmen'de yer alan evine taşınacak. Binali Yıldırım'ın Yeni Görevi Ne Olacak?Taşınma ve dinlenme sürecinini tamamlanmasının ardından gözler Binali Yıldırım'a verilecek yeni göreve çevrilecek.Kulislerde konuşulan iddialara göre Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Yardımcılığı ya da AK Parti Grup Başkanlığı görevlerinden birisine getirilecek. Kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan kısa bir süre sonra açıklayacak.  Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@