Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Canlı Yayın Tarihi, Saati ve Kimin Sunacağı Belli Oldu! Moderatör İçin Süpriz İsim

Günlerdir Türkiye'nin konuştuğu canlı yayın için tarih saat ve moderatör soruları yanıtlandı. İşte o tarihi canlı yayın saati, tarihi ve sunucusu!

Gündem 10.06.2019 - 13:49 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Günlerdir Türkiye'nin konuştuğu canlı yayın için tarih saat ve moderatör soruları yanıtlandı. İşte o tarihi canlı yayın saati, tarihi ve sunucusu!

AK Parti ve CHP arasında yürütülen görüşmeler sonucunda Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu'nun canlı yayın saati belirlendi. Canlı Yayın 16 Haziran 2019 Tarihinde YapılacakTüm Türkiye'nin adeta nefesini tutarak beklediği canlı yayının tarih ve saati belirlendi. Taraflar 16 Haziran Pazar günü canlı yayında saat 21:00'de ekranlarının başında bekleyen kişiler ile buluşacaklar. Canlı yayın tek bir televizyon kanalından değil dileyen tüm televizyon kanallarından ortak yayın olarak izleyiciye aktarılacak. Programın sunucusu ise beklentilerin aksine Didem Arslan Yılmaz yerine İsmail Küçükkaya oldu. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ''Engin Altay Bey ile yürüttüğümüz çalışmalar tamamlanmıştır. Mutabık kaldığımız protokolü paylaşacağız. 23 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.Sayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 pazar günü saat 21.00'de canlşı yayında bir araya gelecekler. Yayın herhangi bir kanalda değil tüm kanallarda yayınlacak şekilde ortak yayınla gerçekleşecektir. Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya gerçekleştirecektir'' diyerek söz konusu tarih ve saati duyurmuş oldu. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@