Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Canlı Yayına Hangi Kanalda Çıkacak Belli Oldu!

İstanbul seçimleri için geri sayım devam ederken Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında ilk defa karşı karşıya gelecekler.

Gündem 07.06.2019 - 12:41 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

İstanbul seçimleri için geri sayım devam ederken Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında ilk defa karşı karşıya gelecekler.

Milyonlarca kişinin beklediği canlı yayın için sonunda detaylar netleşmeye başladı. AK Parti ve Cumhur ittifakının adayı olan Binali Yıldırım ile CHP ve Millet İttifakının adayı olan Ekrem İmamoğlu sonunda canlı yayında müzakereleri kabul etmişti. Canlı Yayın TRT'de Yayımlanacak! İki adayın da canlı yayında kozlarını paylaşma teklifini kabul etmesinin ardından gözler tarih, saat ve kanal açıklamalarına çevrilmişti. Bugün beklenen detaylardan biri netleşti ve iki adayın hangi kanalın canlı yayınına katılacağı belli oldu. Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Türkiye'nin resmi televizyon kanalı TRT ekranlarında seçmenlerle bir araya gelecek. Canlı yayına sadece iki aday ve programı sunucak olan bir moderatör görev alacak. Canlı yayında başka yetkili ve görevli ya da katılımcı bulunmayacak. 

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım Canlı Yayın Tarihi ve Saati Ne Zaman?Şu ana kadar sadece ikilinin canlı yayına katılacağı televizyon kanalı açıklanırken büyük buluşmanın saati ve tarihi ise henüz açıklanmadı. Edinilen ilk bilgilere göre ikilinin canlı yayın tarihi ve saati Pazartesi günü tarafların programlarına göre netleştirilerek ilan edilecek. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@