Binance 3 Yeni Yatırım Aracına Türkiye Pazarını Açtı! LUNA, GALA ve ALICE Artık Binance TR'de

10 Aralık tarihinde Binance tarafından yapılan duyuruda 3 adet işlem çiftinin TR pazarında işlem göreceği söylendi. MyNeighborAlice (ALICE), Terra (LUNA) ve Gala (GALA), artık Binance TR'de.

Finans 14.12.2021 - 10:33 14.12.2021 - 10:33 Serhat Karaman

Türkiye ve dünyada en fazla tercih edilen kripto para borsalarından biri olan Binance, özellikle son birkaç aydır ülkemizdeki popülaritesini arttırmakta. Türk borsa pazarları yerine Binance ile çalışmayı tercih edenler, zaman zaman token ve coinlerin yetersiz olduğu eleştirisinde bulunmakta. Bu bağlamda çalışmalarını hızlandıran Binance TR, 3 yeni işlem çiftini kullanıma açtı.

10.12.2021 tarihinde Binance tarafından yapılan duyuruda 3 adet işlem çiftinin TR pazarında işlem göreceği söylendi. MyNeighborAlice (ALICE), Terra (LUNA) ve Gala (GALA), artık Binance TR platformlarında olacak.

ALICE, LUNA ve GALA Artık Binance TR’de

Bilindiği üzere Binance piyasasına giriş yapan token ve alt-coinler, kısa süre içerisinde önemli bir ivme yakalamakta. Geçmiş tecrübelerimizden bu sonucu çıkarmamız hiç de zor değil. MyNeighborAlice (ALICE) şuan için 187.90 TL’den işlem görmekte. GALA ise 7.49 TL’den işlem görüyor. Bir diğer işlem çifti Terra (LUNA) da 910.2 TL’den TR piyasalarındaki ilk günlerini geçirmekte.

Binance TR kullanıcıları, artık ALICE, LUNA ve GALA alım satımlarını da Binance TR üzerinden gerçekleştirebilecek. Alım ve satıma açılan işlem çiftleri, henüz ilk günden büyük ilgi görmeyi başardı. Binance TR’de sergileneceği haberinin yayılmasının ardından diğer borsalarda da ilgi görmeye başlayan bu 3’lü, Binance TR’ye de oldukça hızlı bir giriş yaptı. Son 24 saat içerisinde LUNA’nın en düşük ve en yüksek fiyatı 500 TL ile 1.083 TL arasında değişti.

GALA ve ALICE için de açık bir makastan söz edebiliriz. GALA 6.65 TL ile 9.666 arasında bir fiyat aralığına sahip olarak ilk günden yatırımcılarını şaşırtmayı başardı. ALICE 125.20 TL olan en düşük fiyatını 260 TL’ye kadar çıkararak yeni maceralar arayan yatırımcılara deyim yerindeyse göz kırptı. Binance web sitesinden ve mobil uygulamasından siz de bu işlem çiftlerini kullanabilirsiniz.

İçeriğimizde yer alan bilgiler tamamen haber niteliğinde olup yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım tavsiyesi olarak kullanılması halinde web sitemizin bir sorumluluğunun olmadığını bildirmek isteriz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@