Binance Balinaları Harekete Geçti! Balinalar Rekor Sayıda Altcoin Alarak Yeni Sinyaller Verdiler!

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ederken yatırımcılar ortaya çıkan hareketlenmeleri takip ediyorlar. Bunun üzerine Binance Coin balinalarının son hareketi heyecana neden oldu.

Finans 08.12.2021 - 22:25 08.12.2021 - 22:25 Elif İşçi

Kripto para piyasasında dengesizlikler ve hareketlenmeler devam ediyor. Yaşanan yükselişler ve düşüşler sonrasında yatırımcıların da kafası karışmaya başladı. Bunun üzerine piyasaları daha yakından takip etmeye başladılar. Yapılan her hareket ve atılan her adım yatırımcıların gelecek adımlarını belirlemeye devam ediyor.

Son günlerde altcoinler arasında yer alan Shiba Inu hızlı bir sıçrama eğilimi içerisine girerek adını sıklıkla duyurmaya başladı. Yatırımcıların kıskacına gitmeyi başarmış bir coin olarak ifade edilirken şimdilerde hareketlenme oldukça dikkat çekici görünüyor.

BİNANCE COİN BALİNASI SHIBA TOPLAMAYA BAŞLADI

Binance Balinaları Harekete Geçti! Balinalar Rekor Sayıda Altcoin Alarak Yeni Sinyaller Verdiler!2

Binanca Coin cüzdanını temsil eden balinalar, yatırımcıların kafasını karıştırmaya devam ediyor. Balinaların son olarak gerçekleştirmiş oldukları satış heyecan yarattı. Dip fiyattan SHIB satın aldıkları öğrenildi. Alınan SHIB miktarı ise 100 milyar lira olarak belirlendi. Tokenler için ödenen miktar da ortaya çıktı. Bunun için 3.799.999 dolar ödediği öğrenildi.

Binance Coin balinası elinde bulundurmuş olduğu tokenlerle birlikte 585,016.44 dolar değerinde BNB ve aynı zamanda BSC ağında bulunan 499 milyon dolar değerinde de 84 ERC-20 tokeni elinde bulundurduğunu açıkladı.

Satın alma işleminin Shiba Inu altcoinlerinin en düşük seviyede olduğu zaman gerçekleştirilmesi de dikkat çekti. Bir aylık zaman diliminde yaşanan düşüş sonrasında yüzde 35,5 oranında kayıp verildiği öğrenildi. Yaşanan alımlar sonrasında gün içerisinde Shiba Inu üzerinde bir yükseliş yaşanmaya başladı.

BALİNALAR SHIBA INU İÇİN HAREKETE GEÇTİLER

Binance Coin balinaları şimdilerde Shiba Inu etrafında toplanmaya başladılar. Şimdilerde en çok satışı gerçekleştirilen tokenler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde de bir Ethereum balina cüzdanı harekete geçmiş ve rekor seviyede satın alma gerçekleştirmişti.

Şaka amaçlı piyasaya çıkarılan bir kripto paranın son günlerde giderek popüler hale gelmesi pek çok kişi tarafından anlam verilemediği için itirazla karşılanıyor. İlerleyen günlerde, balinalardaki bu hareketlilik yeni bir yükselişe işaret olabilir.

Yazımızda yer alan bilgiler bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlar kişisel olarak yapılan araştırmalarla gerçekleştirilmelidir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@