Binance Müşterilerine Akbank Müjdesi! Binance Para Transferi Artık 7/24 Akbank'ta!

Binance, banka protokolüne Akbank’ı da ekledi. Artık Akbank müşterileri Binance için para gönderme ve para çekme işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilecek. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Finans 15.12.2021 - 16:27 15.12.2021 - 16:27 Gülcan Özer

Ülkemizde her geçen gün daha da yaygınlaşan ve dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olan Binance, Türkiye’deki faaliyetlerini gün geçtikçe daha da sıklaştırmakta.

Her gün yeni işlem çifti haberlerini aldığımız Binance, bankalarla olan ilişkilerini derinleştirme konusunda da hız kesmiyor. Binance, son olarak Akbank ile anlaşma yoluna giderek müşterilerini mutlu etti.

Akbank’tan Binance’a 7/24 Para Transferi

Bilindiği gibi birçok bankadan Binance hesabınıza mesai saatleri içerisinde para transferi yapabilmekte; aynı şekilde Binance hesabınızdaki paranızı banka hesabınıza aktarabilmektesiniz. Ne var ki kripto para borsası, 7/24 işlem görülen borsalardan biri. Mesai saatleri dışında yakaladığınız fırsatları değerlendirmek için anında para aktarımı yapmanız gerekebilmekte.

Eğer Binance ile anlaşmalı bankalardan birinde hesabınız yoksa FAST sistemini kullanarak en fazla 2.000 TL tutarında para transferi yapabilmektesiniz. Akbank, artık Binance ile 7/24 para akışı sağlayabileceğiniz bankalardan biri. Binance hesabınıza günün istediğiniz saatinde para aktarabilecek, benzer şekilde Binance hesabınızdan acil para çekmeniz gerektiğinde Akbank hesabınızı kullanabileceksiniz.

Bu sayede artık acil işlemleriniz için mesai saatinin başlamasını iple çekmeniz gerekmeyecek. Binance, Türkiye’de faaliyet gösteren bankalarla olan ilişkilerini giderek daha iyi hâle getirmekte. Akbank, aynı zamanda Binance ile anlaşma sağlayan ilk özel banka unvanını elde etti. Bilindiği üzere daha önce Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi devlet bankaları aracılığı ile Binance hesabına 7/24 para transferi gerçekleştirilebilmekteydi. Artık Akbank müşterileri de bu hizmetten günün her saati diledikleri gibi faydalanabilecek.

Akbank ve Binance arasındaki iş birliği, aynı zamanda Binance’a olan güveni de arttırmış durumda. Her ne kadar dünyada önemli bir popülariteye sahip olsa da Türkiye’de kripto para borsasında aktif olarak faaliyet gösteren kişiler dışında pek fazla bilinmediği de bir gerçek. Özellikle piyasaya yeni girecek olan kişiler için Türkiye’de faaliyet gösteren bir banka ile anlaşma yapması, Binance’ın güvenilirliğini artıracaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@