Binasını, Evinin İçini Yenilemek İsteyenlere 60 Ay Geri Ödemeli Tadilat Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası bina tadilatı veya ev içi tadilat için finansman sağlıyor. 60 ay vade imkanına kadar sağlanan finansman detaylarını ve 20.000 TL için finansman için geri ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz.

İHTİYAÇ KREDİSİ 09.12.2019 - 17:32 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Albaraka Türk Katılım Bankası bina tadilatı veya ev içi tadilat için finansman sağlıyor. 60 ay vade imkanına kadar sağlanan finansman detaylarını ve 20.000 TL için finansman için geri ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz.

Vatandaşların emlak alanında ki ihtiyaçlarını karşılamak için sağlanan kredilerden bir tanesi de tadilat kredisi. Bu kapsamda finansman sağlayan bankalardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası. Vade imkanına göre değişen oranlarda kredi sağlayan bankadan kredi çekekecek vatandaşlar için sunulan ödeme detaylarını sizlere sunuyoruz. İşte Albaraka Türk Katılım Bankası Tadilat Finansmanına dair tüm detaylar. EVİNİ YENİLEMEK İSTEYENLER İÇİN TADİLAT FİNANSMANITürk Katılım Bankası Tadilat Finansmanı için banka tarafından yapılan açıklamada, finansmanın hangi durumlar için sağlandığı açıklandı. Bu çerçevede vatandaşlar Türk Katılım Bankası'ndan;Isı yalıtımı, dış cephe boyası, çatı onarımı, bahçe bakım giderleri (peyzaj işlemleri için) güvenlik ve kamera sistemleri için bina bakım finansmanı, ev içi tadilat, bakım, dekorasyon (malzeme, işçi masrafı) için konut iyileştirme tadilat finansmanı ve tamirr, periyodik bakım, modifiye harcamaları (malzeme ve hizmet bedeli) için araç bakım tadilat finansmanı kullanabilecekler. TADİLAT FİNANSMANI KAR PAYI ORANLARIAlbaraka Türk katılım Bankası'ndan tadilat finansmanı kullanacak vatandaşlar için en önemli detay kar payı oranı ve vade imkanı.  Banka vatandaşlara 60 aya varan vade imkanı sağlıyor. Kar payı oranları ise yapılacak geri ödemeler için talep edilen vadeye göre belirleniyor. İşte O Oran Tablosu

Banka tarafından sunulan tabloda tadilat finansmanı için 0-24 ay vade için yüzde 1.06 kar payı oranıyla finansman sağlanıyor. Vade sayısı 24 ile 36 ay arasında olursa finansman kar payı oranı yüzde 1.08 oluyor. Eğer vatandaşlar 36 ay ile 60 ay arasında vade talep ederlerse geri ödemeler yüzde 1.14 kar payı oranıyla yapılıyor. 20 BİN TL TADİLAT FİNANSMANININ 24 AY VADE İLE ÖDENMESİAlbaraka Türk Katılım Bankası'ndan tadilat finansmanı kullanacak olan vatandaşlar; 20.000 TL finansman kullandıklarında ve ödemeleri 24 ay vade ile yapmak istediklerinde ödeme planı şu şekilde olacak.

Bankadan 24 ay vadeli tadilat finansmanı ödemeleri aylık 972 TL taksit ödemesi ile yapılacak. 20.000 TL finansman 2 yıl sonunda toplam 23 bin 334 TL olarak geri ödenecek. Vatandaşlar bu kredi için 100 TL kredi tahsis ücreti ödeyecekler. Emlak365.com - ÖZEL Haber


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@