Bir Banka Daha Vatandaşın Cebini Rahatlatacak Kredi Paketini Duyurdu! TEB Yaza Özel İhtiyaç Kredisi ile Faizleri İndirdi

En düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere TEB’den cazip oranlar sunuluyor. Yaz Kredisi ile nakde sıkışanlara büyük destek geldi…

Finans 11.05.2022 - 11:29 11.05.2022 - 11:31 Duygu Dilan Duman

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için çözüm üreten TEB, Yaz Kredisi ile ihtiyaç kredisi faiz oranlarını bir hayli düşürdü. Üstelik kolay başvuru adımlarını takip ederek nakde sıkışan tüm vatandaşların rahatça ihtiyaç kredisinden yararlanması sağlanacak. Yazın artan ihtiyaçlarına yönelik vatandaşların en uygun oranlar ile kredi kullanarak nakit sorunlarına çözüm üretmeleri sağlanacak.

TEB Yaz Kredisi Avantajları Devam Ediyor!

TEB yazın artan ihtiyaçları için nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara en uygun oranlarlar kredi vermeye hazırlanıyor. Yüzde 1,59’dan başlayan avantajlı faiz oranlarından yararlanarak 36 aya varan vade imkanı ile vatandaşların rahatça kredi kullanması sağlanacak. TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası kapsamında sunulan yüzde 1,59 faizli ve 36 ay vadeli kredi için en uygun geri ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Bütçelerine uygun geri ödeme fırsatlarından yararlanarak vatandaşların rahatça nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır.

3 Aya Kadar Erteleme Seçenekleri Sunulacak!

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

TEB Yaz Kredisi sayesinde vatandaşların yazın alacakları düşük faizli ihtiyaç kredisinin geri ödemlerine 3 ay sonra başlamaları sağlanacak. Dileyen müşterilerin yüzde 1,59 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı ile yararlanabileceği kredi kapsamında 3 aya kadar erteleme fırsatıyla çok daha rahat bir şekilde ödeme gerçekleştirmeleri mümkündür. Her bütçe için uygun oranlarda sunulan kredi kolay ödeme planları ile dikkat çekmektedir.

TEB 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB Yaz Kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlere özel cazip oranlar sunuluyor. 24 ay vade ve yüzde 1,59 faiz oranları ile sunulacak kredi kapsamında aylık taksit oranı 940,26 TL olarak belirlenmiştir. Kredi miktarına ve vade sürelerine göre oranlar farklılık gösterebilir. TEB’in örnek ödeme tablosunda yer alan oranlara göre kredi kullanmak isteyen vatandaşların en uygun oranlarla geri ödemelerini yapmaları sağlanması hedefleniyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@