Bir Değil İki Poşeti Alan Koştu! BİM Aranan O Ürünü 42.90 Liraya Satacak

BİM haftanın indirimli ürünleri kapsamında özellikle temizlik ürünlerinde indirime gitti Market son dönemlerin en çok aranan ürünü tuvalet kağıdında özel fiyat açıkladı. Tüm liste haberimizde.

Gündem 14.12.2021 - 10:53 14.12.2021 - 11:17 Mustafa Karagöz

BİM 14 Aralık Aktüel sayısı belli olmuştu. Gün içinde ürünler Türkiye'nin dört bir yanında satışa çıkarılmaya başlandı. Birçok üründe indirim uygulayan BİM gıda kampanyası yapmadı. Ancak temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde özel fırsatlar sunmaya devam etti. 

BİM 42.90 TL'YE SATIŞA ÇIKARDI

Alışveriş yapmak isteyenler için BİM özel indirim listesini daha önceden açıklamıştı. Listede yer alan ürünlerin çoğu temizik ürünleri oldu. 

bim 14 aralık

14 Aralık Salı günü ilan edilen satış listesinde 60'lı bulaşık makinesi tableti 49.90 TL'ye 4 litre temizik sıvısı 18.90 TL, 4 litre Ultra Çamaşır Suyu 16.90 TL'ye Mutfak Banyo Temizleyici Sprey 11.90 TL satılacak. Bunların yanında bulaşık deterjanı, çamaşır yumuşutacısı, sünger, temizlik eldiveni gibi ürünlerde de indirimler uygulanacak. 

bim 2 14 aralık

BİM tarafından satışa çıkarılan indirimli ürünler markete gelir gelmez büyük ilgi görüyor. Özellikle az şube bulunan ilçelerde reyonlar çok hızlı bir şekilde tükenebiliyor. 

bim 3 14 aralık

Bu dönemde en çok ilgi gören ürünlerden bir tanesi de tuvalet kağıdı oldu. Çok hızlı bir fiyat artışı yaşayan ürün için BİM özel bir kampanya hazırladı. Bunun yanında peşete ve ıslak mendil için de indirim yapıldı. 

BİM indirimli ürünler listesinde ayrıca çeşitli ev ve mutfak eşyaları da bulunuyor. 

14 Aralım BİM Aktüel kataloğunda ayrıca çeşitli kozmetik ürünleri de yer alıyor. Tüm liste marketin sayfasından görülebilir. İndirimler sabah saatlerinden itibaren geçerli olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@