Bir Kuruş Peşinat Ödemeyin! Evin Tamamına 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Garanti Bankası'nda

Hiç bir peşinat ödemeden ev sahibi olmak mümkün. Garanti BBVA müşterilerine 240 ay vadeli sıfır peşinatlı ev sahibi olma imkanı sunuyor. İşte Garanti BBVA'nın ilan ettiği o özellikler.

Finans 17.09.2021 - 09:25 17.09.2021 - 09:25 Mustafa KARAGÖZ

Garanti BBVA müşterilerinin ev alımlarına yüzde 100 konut kredisi ile aracılık eden birkaç bankadan biri. Kendi evini almak isteyenler bankaya peşinatsız konut kredisi için başvuru yaptıklarında bankanın onayı sonrasında, 1 kuruş peşinat ödemeden ev alma şansı yakalıyorlar. 

Peki Garanti BBVA hangi koşullarda yüzde 100 konut kredisi sağlıyor? Talep edilen ek şartlar neler? Yüzde 100 konut kredisi kullanımı ve başvuruları nasıl yapılır? Tüm bu soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte ev alacaklara sunulan özel konut kredisi. 

GARANTİ BBVA'DAN SIFIR PEŞİNATLA KONUT KREDİSİ

Garanti Bankası tarafından sağlanan konut kredisine dair tüm bilgiler, bankanın kurumsal resmi web sitesinden ilan edildi. 

Peşinat ödemeden ev almak isteyen müşterilerin sağlamaları gereken koşulları olduğunu ilan eden banka ayrıca kredi kullanım aşamasında talep edilen ek şartları da tek tek açıkladı. Bu kapsamda vatandaşların kredi kullanım öncesinde, onay aşamasında ek teminat talebi ile kredi kullanımı için gerekli olan aylık kazanç tablosunu açıkladı. 

Garanti Bankası peşinatsız konut kredisi 12-1

Peşinatsız Konut Kredisi Nasıl Kullanılır?

Peşinat ödemeden sadece kredi taksiti ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşların sağlamaları gereken ilk şart ek teminat şartı. Bankalar normal şartlar altında yüzde 80 oranında kredi sağlayıp alınacak evin ipotek edilmesi ile kredi verirler. Hiç peşinat ödenmediği durumlarda ise kredi başvurusunda bulunacak olanların ek teminat sunmaları istenir. 

Vatandaşların sağlamaları gereken bir diğer koşul ise aylık gelir şartı. Aylık düzenli gelirin olması konut kredisi kullanımı için en önemli şart olurken maaşın yüksek olması daha yüksek limitlerle kredi kullanılabilmesi anlamı taşır. 

Garanti Bankası peşinatsız konut kredisi 3-1

GARANTİ BANKASI'NIN PEŞİNATSIZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti Bankası'nın sunduğu kredi paketinden yararlanarak ev almak isteyenlere tüm özellikler açıklandı. Banka çok uzun vadeli ödeme planıyla sağladığı kredi için şu maddeleri sıraladı. 

Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.

Kredinizi 240 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Faiz tipinizi sabit veya değişken olarak belirleyebilirsiniz.

Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin 0'üne kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA'nın konut kredisi ödemelerinde sunduğu tüm esnek ödeme seçenekleri kullanılabilir. 

Kredi faiz oranları vade farkı ile değişmez. 

Garanti Bankası peşinatsız konut kredisi 1-1

PEŞİNATSIZ KONUT KREDİSİ İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Konut kredisi ile ev alacaklar için tüm ayrıntılar bankanın müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Kredi için başvuruda bulunmak isteyenler ise başvurularını banka şubelerinden bizzat yapacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@