Bir Müjde de Akbank'tan Geliyor! Masrafsız 50.000 TL Kredi Verecek KOBİ'ler Başvurular Başladı

Akbank KOBİ'lere özel kredi kampanyasıyla 50.000 TL masrafsız kredi sağlayacağını ilan etti. Banka müşterilerinin taleplerini günde 65 TL'den başlayan ödeme planları ile karşılayacak.

Finans 04.02.2022 - 13:59 04.02.2022 - 14:02 Mustafa Karagöz

Akbank, resmi web sitesi aracılığı ile KOBİ sınıfındaki yeni müşterilerine masrafsız kredi açacağını duyurdu. KOBİ statüsündeki yeni Akbanklılar, dosya masrafı ödemeden 3 yıl vadeye kadar 50.000 TL kredi çekebilecek. Bu krediye ait ayrıntılar için haberimizi okumaya devam edin.

Son dönemde KOBİ statüsündeki işletmeler için önemli atılımlar yapan Akbank, yakın zamanda yaptığı duyuru ile beraber KOBİ’leri fazlasıyla sevindirmeyi başardı. Kredi masrafları, KOBİ’lerin masraf kalemleri arasında önemli bir yer kaplamakta. Bunun bilincinde olan Akbank, ilk defa Akbank’tan kredi çekecek KOBİ’lere masrafsız kredi imkânı sunuyor. Üstelik 36 aya varan vadelerle kredinizi rahat rahat ödeyebilme şansınız olacak. Böylece işletmenizin ihtiyaçlarını karşılarken kredi masrafları ile uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Günde 65 TL Ödeme İle 50.000 TL Masrafsız Krediniz Akbank’ta Hazır

Akbank’tan alacağınız 3 yıl vadeli masrafsız esnaf kredisi için günlük ödemeniz yaklaşık 65 TL olacak. Kredinin aylık ödemesi 1.956,76 TL olurken toplam geri ödeme tutarı ise 70.443,49'ye ulaşacak. Adından da anlaşılacağı üzere masrafsız esnaf kredisi için dosya masrafı ya da kredi tahsis ücreti adı altında herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Dilerseniz kredinin faiz tutarını düşürmek adına daha kısa vadeli başvuruda da bulunabilirsiniz. 50.000 TL masrafsız esnaf kredisi için 2 yıl vade seçeneğini tercih etmeniz halinde toplam geri ödeme tutarınız 63.333,95 TL'ye inmiş olacak. Kredinizi bu tutar ve vade ile çektiğinizde aylık taksitleriniz de 2.638,92 TL'ye denk gelecek.

Ödemelerimi yükselterek ödeyeceğim faiz tutarını düşürebilirim diyorsanız en ideal tercih kesinlikle 1 yıl vadeli masrafsız kredi olacaktır. Aylık ödemesi 4.723,48 TL’ye tekabül eden bu kredinin geri ödeme tutarı ise yalnızca 56.681,77 TL. Ayrıca masraf ödenmemesi de son derece önemli.

28 Şubat tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan, Akbank mobil uygulaması üzerinden ilk defa Akbank ile tanışan esnaflar ve KOBİ’ler yararlanabilecek. Akbank mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile KOBİ hesabı açabilir, daha sonra uygun oranlı, masrafsız kredi talebinde bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra onaylanan tutar doğrudan açtırmış olduğunuz hesaba aktarılır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır hale getirilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@