Bir Önceki Kehaneti İle Hedefi 12'den Vurmuştu! Astrolog Kassandra 2022 Yılında Dolar ve Euro Kaç TL Olacak Açıkladı

Dolar ve Euro kuru büyük bir hızla dalgalanırken Medyum Kassandra 2022 kehanetlerini açıkladı. 2022'de dolar kaç TL olacak, 2022 yıl sonu Euro ve dolar kuru tahmini, dolar yeniden yükselecek mi?

Finans 29.12.2021 - 08:20 29.12.2021 - 08:30 Gülcan Özer

Dünyaca ünlü astralog Kassandra 2022 kehanetleri ile büyük ses getirmeye devam ediyor. Daha önce yapmış olduğu başarılı tahminler ile dünya çapında büyük üne kavuşan ve adını ünlülerin astraloğu olarak duyuran Medyum Kassandra bundan bir önce açıkladığı dolar kehaneti ile hatırlanacağı üzere yaşanan büyük ve sert yükselişi önceden doğru bir şekilde öngörmeyi başarmıştı. 

Medyum Kassandra dolar kehaneti ile yapmış olduğu açıklamasında büyük yükselişten hemen önce "Kabuslarla dolu bir rüya gördüm. Elinde balya balya dolarlar olan bir kadınla çocuğu, Ağrı Dağı zirvesine tırmanırken gördüm. Dağın zirvesine doğru büyük bir hızla tırmanıyorlardı. Onlara seslendim ancak sesimi duyuramadım, hızla zirveye doğru tırmanmaya devam ettiler" diyerek dolar kehanetinde bulunmuş, sonrasında ise kur büyük bir hızla yükselerek 18 TL seviyesini aşmıştı. 

MEDYUM KASSANDRA DOLAR KEHANETİ: 2022'DE DOLAR NE OLACAK, DÜŞECEK Mİ, YÜKSELECEK Mİ, 3 AY SONRA DOLAR NE OLUR?

Bir önceki dolar kehaneti için "keşke ben haklı çıkmasaydım, yanılsaydım" diyen Astralog Kassandra 2022 kehanetleri için peş peşe açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Memur ve emekli maaş zammı, 2022 yılında af çıkacak mı, doğal afetler, işsizlik ve turizm gelirleri gibi farklı pek çok konuda kehanetlerde bulunan Kassandra dolar içinde yeni tahminlerini açıkladı. 

dolar kehaneti 1

3 AY SONRA MART AYINDA 1 DOLAR KAÇ TL OLUR, OLACAK?

Astralog Kassandra 2022 dolar kuru tahmini için önlemenez yükseliş kehanetinde bulunurken "2022 senesinin ilk 3 ayında dolar kurunda yükseliş devam edecek. Yaşanan yükseliş ile dolar tahminlerin bile üzerine çıkacak. Ben 2022 senesinin birinci çeyrek sonunda 1 doların 22 TL olacağını tahmin ediyorum. Yaşanan bu yükseliş büyük tepkilere neden olacak. Ondan sonra tepkiler artınca Merkez Bankası faiz artırımına gidebilir" diyerek dolarda büyük yankı uyandıran tahminini yaptı. 

dolar euro kehaneti 3

2022'DE AF VAR MI, 2022 DE AF YASASI SON DAKİKA ÇIKAR MI?

Rüyasında cezaevlerinin boşaldığını gördüğünü belirten Medyum Kassandra cezaevlerindeki mahkumların yüzde 80'nin tahliye edilebileceğini söyledi. 

dolar euro kehaneti 3

MEMUR VE EMEKLİ 2022 MAAŞ ZAMMI NE KADAR KAÇ TL OLACAK?

Kehanetlerine memur ve emekli maaşı 2022 zam oranı ile devam eden Kassandra rüyasında memur ve emeklilerin bankamatiklerden yüklü miktarda para çektiklerini gördüğünü, memur ve emekliye en az yüzde 35 ile yüzde 50 arasında bir zam yapılmasını beklediğini söyledi. 

dolar euro kehaneti 2

NOT: Burada yer alan bilgiler ilgili kişinin açıklamalarından derlenmiş olup, emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilemez. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@