Bir SMS'e 15.000 TL İhtiyaç Kredisi! İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Ödeme Planı

İş Bankası ihtiyaç kredisi paketinden bir SMS ile yararlanama şansı var. Banka müşterilerine anında hızlı kredi ile 15.000 TL krediyi hemen sağlıyor 3 ay ertelemeli ödeme planı sunuyor.

Finans 17.03.2022 - 14:42 17.03.2022 - 14:42 Mustafa Karagöz

Anında kredi kampanyası müşterilerin banka şubesi ile evrakla uğraşmalarının önüne geçiyor. Banka müşterisi olanlar için çok daha hızlı ve yüksek limitle kullanılabilecek olan anında ihtiyaç kredisi yeni müşteri olacaklar için daha uzun sürüyor. 

Banka daha önce banka ile çalışanların tanımlı hesaplarına hemen ödeme yapıyor. Yeni müşteriler ise başvuruların ardından onay mesajı alırlarsa banka müşterisi olma aşamalarını tamamlayarak İş Bankası ihtiyaç kredisinden faydalanabilecekler. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Anında kredi paketi ile müşteriler çok hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilirler. Müşterilere sunulan ilk imkan İş Bankası resmi web sayfasından internet bankacılığı hizmetlerine ulaşmak. Ardından müşteriler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurularını kısa bir form doldurarak yapabilirler. Başvurunun ardından krediye yanıt mesajı müşteriye iletilir. 

Kredi kullanımlarında ikinci seçenek ise müşterilerin mobil uygulamayı telefonlarına indirmeleri. İş Bankası uygulamasını indirenler müşteri iseler hemen sisteme giriş yaparak başvurularını anında yapabilir ve ödemelerini alabilirler. 

Bir diğer seçenek yine İş Bankası'nın resmi web sayfasından ihtiyaç kredisi sayfasına ulaşmak. Buradan banka kredileri ve ihtiyaç kredisi ekranına gelecek olan vatandaşlar bankanın açıkladığı numaraya SMS gönderecekler. SMS ile kredi başvurularını tamamlayacak olanlar daha sonra ödeme kredi limiti ve ödeme işlemlerini tamamlayacaklar. 

Faiz Oranı, Vade Süreci ve Ödeme Erteleme 

İş Bankası'nın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.95 olarak uygulanıyor. Banka belli bir limite kadar anında kredi sağlıyor. Daha yüksek limitli krediler banka şubelerinden çekiliyor. İş Bankası müşterilerine 50.000 TL'ye kadar 3 yıllık ödeme ve tüm müşterilerine 3 ay erteleme sağlıyor. 

iş bankası ihtiyaç kredisi mart

İlan edilen özelliklerle ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda 3 ay ertelemeli ödeme planı tablodaki gibi olacak. İsteyen müşteriler ödeme erteleme olmadan tüm krediyi 36 ay vade olanağıyla da çekebillirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@