Bir Yılda Değerini Yüzde 120 Arttıran Brand İstanbul Park Konut Projesine İlgi Katlanarak Artıyor

İstanbul Beylikdüzü'nde EMS Yapı tarafından hayata geçirilen Brand İstanbul Park projesine yoğun ilgi devam ediyor.

Bir Yılda Değerini Yüzde 120 Arttıran Brand İstanbul Park Konut Projesine İlgi Katlanarak Artıyor

EMS Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen ve şehrin önemli konut projeleri arasında gösterilen Brand İstanbul Park büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Yatırımcıların alakası ile satışa çıktığı gün yüzde elli satış gerçekleşen markalı proje Beylikdüzü'nü gayrimenkul yatırımda bir başka seviyeye çıkarttı.

YÜZDE 120 DEĞER KAZANDI

Daha önce yaptığı projelerle yatırımcılarına önemli kazançlar sağlayan EMS Yapı inşaat aşaması tamamlanan Brand İstanbul Park projesi ile 1 yıl içerisinde yüzde 90 ile yüzde 120 oranında kazanç getirdi. Proje aşamasında kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik ve modern bir mimari vaadi veren EMS Yapı işin sonunda isesınıfı geçti. Ayrıca teslim sonrası hizmetler ile de EMS Yapı sektörde büyük bir fark ortaya koydu.

396 DAİRELİK KONUT PROJESİ

Brand İstanbul Park sakinleri piyasanın en uygun aidatını ödemelerine rağmen yine piyasanın en nitelikli hizmetini alıyorlar. Kompleks içerisinde bulunan sosyal tesisler aidatlara dahil olarak site sakinlerine birinci sınıf hizmet veriyorlar. Brand İstanbul Park'ta 3 blokta toplam 396 daire ve yaklaşık 11 Bin metrekarelik ticari ünite bulunuyor. Proje kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerde daireler inşa edildi.

MÜŞTERİLERİMİZE SADECE KONUT SUNMUYORUZ

Brand İstanbul Park projesi hakkında konuşan EMS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Emre Mermer, “Biz firma olarak müşterilerimize sadece konut sunmuyoruz. Onlara yaşamlarından zevk alacakları ve aileleriyle huzurlu bir şekilde vakit geçirecekleri yeni bir yaşam alanı vaat ediyoruz. Teslim öncesi ve teslim sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Projemiz kapsamında tapuları söz verdiğimiz tarihten önce müşterilerimize teslim ettik. Bunu üstelik koronavirüs sürecinin tüm zorluklarına karşın başardık. EMS Yapı güven ve kalitesini sürdürülebilir bir şekilde korumaya devam ediyor.” dedi.

SONRAKİ HABER