Bir Zamanlar Sahnelerin Tozunu Atan Özlem Tekin Milas'ta 30 Dönüm Arazi Satın Alıp Çiftçiliğe Başladı

Türkiye'de bir dönem sahnelerin tozunu attıran ünlü şarkıcı Özlem Tekin, Muğla'da bir arazi satın alıp bu arazi üzerine ev yaptırdı. İstanbul'dan Muğla'ya taşınan ünlü şarkıcı çiftlik evinde tam bir köy hayatı yaşamaya başladı.

Bir Zamanlar Sahnelerin Tozunu Atan Özlem Tekin Milas'ta 30 Dönüm Arazi Satın Alıp Çiftçiliğe Başladı

Türkiye'de bir dönem sahnelerde Özlem Tekin fırtınası esiyordu. Yıllar boyunca milyonlarca kişinin beğenerek dinlediği ünlü şarkıcı bundan üç yıl önce hayatına dair radikal bir karar verdi. 2018 yılında İstanbul'un kalabalık yaşamından sıkılan Özlem Tekin yaptığı araştırmalar sonucunda köy yaşamını yaşayabileceği bir yere taşınma kararı aldı. Bu kararını da hemen uygulamaya sokan Özlem Tekin'in ilk durağı ise Muğla oldu.

30 DÖNÜM ARAZİ SATIN ALDI

Özlem Tekin önce gidip Bodrum'a yerleşti ve burada yaşamaya başladı. Ancak Bodrum'un da İstanbul'dan farksız olduğunu kısa bir sürede anlayan ünlü şarkıcı hayatını komple değiştirecek bir gayrimenkul yatırımı yaptı. Birikimleri ile Milas'ta 30 dönümlük bir arazi satın alan Özlem Tekin bu arazinin içerisine küçük de bir ev yaptırdı. Metropol yaşamından bir anda köy yaşamına dönen Özlem Tekin yıllardır hayatını gözden uzakta bu evinde sürdürüyor.

Milas'ta kurduğu çiftliğinde hayvancılık ve tarım faaliyetlerinde de bulunan Özlem Tekin'in çok çeşitli hayvanları bulunuyor. Hayvanları ile bizzat kendisi ilgilenen Özlem Tekin'in ayrıca çiftliğindeki işlerde kendisine yardımcı olmaları için çalışanları da bulunuyor. Doğal hayata dönen Özlem Tekin zaman zaman yaşamından kareleri sosyal medya aracılığı ile hayranlarıyla paylaşıyor.

GÖZDEN UZAKTA BİR YAŞAM SÜRÜYOR

Milas merkezden bir hayli uzakta bulunan Özlem Tekin'in çiftliği tamamen izole bir vaziyette. Koronavirüs salgını sürecinde insanların büyükşehirlerden kaçmaya başladığı bir dönemde bunu yıllar öncesinden başaran Özlem Tekin ünlülere de örnek oldu. Çok sayıda ünlü isim Ege ve Akdeniz'de arazi satın alarak köy hayatına dönmeye başladılar. Özlem Tekin ise çiftliğinde verdiği şalvarlı pozlarıyla ve hayvanları ile mutlu bir yaşam sürmeyi devam ettiriyor. Kamuoyundan oldukça uzaklaşan ünlü sanatçının hayranları ise kendisinin müzik dünyasına döneceği günü iple çekiyorlar.