Birçok Araç Sahibi Habersiz! Akaryakıt Alımlarına OPET ve Yapı Krediden Eşsiz Kampanya

OPET müşterilerine Yapı Kredi Bankası aracılığıyla bir kampanya başlattı. Kampanya ile araç sahiplerine düzenli alışverişleri için 50 TL OPET puan verilecek. Detaylar haberimizde.

Finans 10.12.2021 - 17:20 10.12.2021 - 17:20 Mustafa Karagöz

2021 yılının sonuna yaklaşırken akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar hepimizin canını sıkmakta. Birçoğumuz çareyi bankaların akaryakıt alımlarına özel kampanyalarından yararlanmakta buluyoruz. Ne var ki bankaların akaryakıt alımlarına özel kampanyaları birçok kişi tarafından bilinmiyor. Bu haberimizde size Yapı Kredi World ve Opet iş birliği ile hazırlanan kampanyadan söz edeceğiz.

Yapı Kredi World ve Opet, oldukça kazançlı bir kampanya hazırladı. Yakıtını Opet istasyonlarından alıp ödemelerini Yapı Kredi World kart ile yapanlar, 200 TL ve üzeri ödeme yapmaları durumunda yakıt tutarının %2’si kadar Opet puan kazanabilmekte. Üstelik bu özel kampanyadan yararlanmak için aracınızdan inmenize bile gerek yok. Detayların tamamına hâkim olmak için haberimizi okumaya devam edin.

Ödemenizi Araçtan İnmeden Yapın, Anında Opet Puan Kazanın

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak World Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip kampanya kaydı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra Opet’ten yakıt alırken ödemenizi World Pay ile yapacağınızı yakıt istasyonundaki yetkiliye bildirebilirsiniz. World Mobil uygulamasında yer alan Pay menüsüne girin ve Araçta Ödeme seçeneğine tıklayın. Daha sonra plakanızı ilk işlem için kaydedin. Başka bir plaka ile işlem yapmayacaksanız plakanız World Mobil uygulamasında sonraki işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmeniz için kayıtlı kalacaktır.

Yakıtınızın dolumu tamamlandıktan sonra tekrar Pay menüsüne girerek Araçta Ödeme seçeneğine tıklayabilir, ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçtikten sonra ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Kampanya için ödemelerinizin en az 200 TL olması gerekmektedir. Bir defada en fazla 5 TL, toplamda ise en fazla 50 TL Opet puan kazanabilirsiniz. Opet puanlarınız, kampanya kaydının oluşturulması ve araçta ödeme seçeneğinin kullanılması şartı ile işlem sonrasında kartınıza yüklenecektir. 

Opet istasyonlarından yapacağınız ödemelerde Pos cihazının World özellikli olmasına dikkat edin. Bu hususta bir sorun yaşamamak adına istasyondaki yetkililere kampanyaya katılım sağladığınızı ve işlemin World pos cihazı ile gerçekleştirilmesi gerektiğini bildirebilirsiniz. Diğer pos cihazlarından standart ödeme şeklinde yapılan ödemeler, kampanya şartlarını sağlamamakta. Farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri yakıt alımlarınızla beraber toplamda 50 TL Opet puan kazanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@