Birikimlerini Gayrimenkul Yapan Mehmet Ali Erbil Kira Alamadığı İçin Yeniden Çalışmaya Başlıyor

Kaçış sendromu hastalığı ile mücadele etmeye devam eden Mehmet Ali Erbil, yatırımlarının büyük bir bölümünü gayrimenkul olarak yaptığı için 2 senedir büyük zarar ettiğini belirterek, kira alamadığı için çalışmaya döneceğini açıkladı.

Birikimlerini Gayrimenkul Yapan Mehmet Ali Erbil Kira Alamadığı İçin Yeniden Çalışmaya Başlıyor

Türkiye'nin en sevilen showmenleri arasında gösterilen Mehmet Ali Erbil bir uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele etmeye devam ediyor. Sağlık sorunları nedeni ile ekranlardan uzak kalan ünlü isim çalışmaya döneceğini açıkladı.

MEHMET ALİ ERBİL: ÇOCUKLARIMIN HEPSİNE EV ALDIM, GELECEKLERİ GARANTİ ALTINDA!

Yatırımlarının büyük bir bölümünü gayrimenkul yatırımı olarak yaptığını belirten Mehmet Ali Erbil, pandemi nedeni ile 2 senedir büyük zarar ettiğini belirterek kiralarını alamadığını söyledi.

Yapmış olduğu gayrimenkul yatırımlarından kiralarını alamadığını belirten Mehmet Ali Erbil mecburen çalışmaya geri döneceğini belirterek bu zamana kadar hiçbir şeyini satmadığını belirterek Gayrimenkullerini satsaydı şimdi durumunun Serdar Ortaç gibi olacağını belirten Mehmet Ali Erbil çocuklarının tümüne de ev satın aldığını söyleyerek çocuklarının geleceğinin garanti altında olduğunu dile getirdi.

KAÇIŞ SENDROMU NEDİR?

Hastalığı hakkında da bilgi veren Mehmet Ali Erbil, bu hastalığın dünyada 30 kişide Türkiye'de ise sadece 2 kişi de olduğunu belirterek hastalığının tedavisinin son derece pahalı olduğunu söyledi. Damarların su kaçırması nedeni ile bu hastalığı kaçış sendromu adı verildiğini belirterek tek bir tedavinin 50 bin lira tuttuğunu, devletin kendisine yardımcı olduğunu söyledi. 21 günde bir ilaç aldığını belirten Mehmet Ali Erbil İtalya'da kendisine bu ilacın çok pahalı olduğu gerekçesi ile verilmediğini belirterek tedavisinin zor ve uzun olduğunu, ama eski eşleri ile çocuklarının destekleri ile ayakta kalmayı başardığını vurguladı.