Birikimlerini yüksek faizle değerlendirmek isteyene hoş geldin hediyesi! Odeabank Oksijen Hesap avantajları neler?

Birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için müjdeli haber geldi. Odeabank Oksijen Hesap ile hoş geldin faizinden yararlanmak ve yüksek faiz getirisi ile kazanç elde etmek mümkün!

Finans 04.05.2022 - 16:58 04.05.2022 - 17:02 Duygu Dilan Duman

Türkiye bankacılık sektöründe, uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan Odeabank mevduat hesaplarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Odeabank’tan mevduat hesabı açarak birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere Oksijen Hesap sunuluyor. Odeabank resmi web sitesinde yapılan duyuruya göre Oksijen Hesap ile müşterilerine yüzde 18.25’e varan hoş geldin faiziyle kazanma imkanı devam ediyor.

Oksijen Hesap sayesinde müşteriler birikimlerini gün içinde özgürce kullanırken, gün sonunda gecelik mevduat hesabında otomatik değerlendirme fırsatı elde ediyor. Böylelikle müşteriler TL birikimlerini değerlendirirken vade bozulma endişesi yaşamadan faiz getirisi kazanabilirler. Odeabank tarafından sunulan Oksijen Hesap sayesinde TL, USD ve EUR para birimlerinde birikim yapılabilir. Piyasa koşullarına göre günlük olarak güncellenen faiz oranı ile değerlendirmenin avantajını yaşar.

Oksijen Hesap Avantajları Neler?

oksijen-hesap

Müşteriler birikimlerini gün içinde vadesiz hesapta kullanırken gün sonunda seçilen Oksijen Hesap türüne göre vadesiz tutarın üzerinden kalan bakiye gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirilebilir. Oksijen Hesap ile müşterilere standart gecelik faiz oranlarından çok daha yüksek faiz oranıyla kazanç fırsatları sunuluyor. Oksijen Hesap açmak isteyen müşteriler TL dışında USD ve EUR para birimlerinde de mevduat hesabı açarak hoş geldin faiz oranından yararlanabilirler.

Oksijen Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye bankacılık sektöründe adından söz ettirmeye devam eden Odeabank, tüketici kredilerinin yanı sıra mevduat hesabında verdiği yüksek kazanç fırsatları ile dikkat çekiyor. Oksijen Hesap başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, Odeabank resmi web sitesi üzerinden dijital kanalları kullanarak kısa sürede hesap açabilirler. Üstelik Odeabank internet şubesi üzerinden Oksijen Hesap açılışı yapan müşteriler, ücretsiz ve talimatsız TL para transferleri yapma imkanına sahip olabilirler. Birikimlerini TL mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için Oksijen Hesap, tanımlanan vadesiz hesaba gün sonlarında vade süresi 1 gün olacak şekilde gecelik mevduat şeklinde kullanıma açılır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@